Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányok miért ilyen bunkók?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért ilyen bunkók?

Figyelt kérdés

Azt hiszik, hogy az élet olyan, mint egy hollywoodi film, és csak a jó pasik mennek oda hozzájuk. Ha pedig egy olyan srác próbálkozna, aki nem szimpatikus nekik, és mondjuk csak "átlagos", akkor azt nagyon bunkón lekoptatják, lehetőleg úgy, hogy minél többen legyen fül- és szemtanúi az esetnek.

Persze, itt mindenki azt mondja, hogy ő nem ilyen, de valljuk be, ez nagyon gyakori.


2010. nov. 8. 23:54
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
55%
Hát öm..lány vagyok..és bunkó be is vállalom de nem ilyen téren.naggyon naggyon olyan vagyok mint az időjárás de azért nem vagyok olyannal bunkó akinek bejövök vagy aki belémesett csak akk ha már tulzásba viszi az egészet..sztem ha vki ezt csinálta veled akk jó nagy paraszt lehet..
2010. nov. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
74%
"Most egy darabig úgysem fogok próbálkozni"-istenem ez a lehető legrosszabb dolog amit tehetsz,akkor mi a f@szt fogsz csinálni?Ennyire megviselt az egész?Te tudod de szerintem nagy baromság,ha ez ennyire "lerombolt".
2010. nov. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
61%

Lányok!

Először is a nyomulásról: A legtöbb srác mostanában azért nyomul, mert ez egy kimondatlan elvárás a részetekről. Kismillió lány csinálja, hogy cicázik a sráccal, utána lekoptatja, azután meg várja, hogy mikor jön már megint, mert valójában irtóra imponál neki ez a fajta stílus. És ezt rendre megteszik nekik olyan srácokkal, akik be is jönnek nekik! Szóval ne csodálkozzon egyikőtök se a nyomuláson, mert sose tudni, mi rejlik a nem mögött.

A másik: egyáltalán nem kell ahhoz bunkó módon vagy rámenősen udvarolni, hogy szemét mocsok stílusban viselkedjen az emebrrel egy vagy több nő. Egy másik topicban már leírtam egyszer ezt a sztorit,remélem nem gond, ha itt is megteszem. Két éve nyáron engem és az unokatestvéremet nagyon rondán megaláztak egy szórakozóhelyen. Három bőven huszonéves nő kezdett el cicázni velünk és mivel csak "szerencsétlen looserek" vagyunk mind a ketten, elkezdtünk menni utánuk, odaálltunk melléjük táncolni, majd ők ott hagytak minket. Mikor a kerthelyiségben megtaláltuk őket, röhögve és gúnyosan megkérdezték, hogy "ugye nem gondoltuk komolyan, hogy tetszenénk nekik?!" És ugye kint kb. 50 ember röhögött ki minket. De mégis, mit gondolhattunk volna, ha egyszer elkezdenek ránk kacsintgatni és összesúgni felénk nézve? Pláne úgy, hogy ugye abszolút balfékek vagyunk mind a ketten és először örültünk neki, mint majom a farkának, mert erre végképp nem számítottunk.Arra főleg nem, hogy az egyikük párja is a közelben lesz, de szerencsére ő ezerszer normálisabb ember, mint a három ribanc és nem csinált balhét.

Felnőtt és normálisnak tűnő nők is tudnak ám bunkó és undorító módon viselkedni.

2010. nov. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!