Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen bunkók mostanság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen bunkók mostanság a lányok?

Figyelt kérdés
Ma ráírtam egy csajra, akivel rég beszéltem. Anno ő vett fel és írogatott is, de most már, hogy ilyen ribisen néz ki, az egója is az egekbe szökött. Kíváncsi voltam mi van vele, meg én is elmeséltem volna szívesen, hogy velem mi történt. Tök normálisan írtam rá, erre elkezdett pampogni, hogy ő nem "pletykálkodni" van fent msn-en, csak 4 embernek van, és mostanában nagyon szar napjai vannak, és nincs kedve beszélni. Mondtam neki, hogy nem ezt a hangnemet érdemlem, erre leugatott, hogy hagyjam békén. 15 éves kiscsaj. Miért ilyen?
2010. okt. 14. 18:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Azért nem kell általánosítani.
2010. okt. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én 21 vagyok, és soha nem teszek ilyet,főleg ha előtte én vettem fel az illetőt msn-re.

Egyébként meg még 15, nagyon gyerek még...

2010. okt. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez a trendi!Hogy legyünk flegma buta pic.sák!Teljessen együttérzek veled,de akkor keres egy normális csajt,akit érdekelsz!Ilyen idiota pic.sákkal ne foglakozz!
2010. okt. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%
dehogynem kell általánosítani! a mai fiatal lányok mind egyéniségnek tartja magát,közben ugyan olyanok csak már akkora arcuk van,hogy ezt észre sem veszik.
2010. okt. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Marha nagy gondjai lehetnek 15 évesen, biztos nem kapott olyan nadrágot a plázában amilyet szeretett volna....


Igaza van az egyik válaszolónak csak 15 éves..mit vársz???

2010. okt. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%

miért a 20-21 éves lányok mennyivel jobbak?

már az a természetes nekik,hogy 30 éves kortól kezdődik a párválasztás,ráadásul adjon meg neki mindent.

mert ugye 20 évesen nagyon fontos a háttér:D

2010. okt. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mert egy hülye k*rva!

Ha alkalmad adódik, add meg a címét egy pedofilnak, hogy zaklassa :D

2010. okt. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az ilyeneknek kell adni ignore-t.(yahoon lehet, msn-en nem tudom).

Sajnos vannak ilyen lányok is (a többségük). Egyesek akik megtehetik testi adottságaik miatt azt hiszik, hogy Ők az Atya Úristenek. Sajnos nekünk fiúknak köszönhetik mindezt. Ha egy hímnemű lény sem nézne rájuk akkor máris szebben beszélnének mindenkivel.

2010. okt. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ma 19:52


Így igaz!Jól beszél a srác!

2010. okt. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
19:52 ott a pont!
2010. okt. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!