Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányok miért ilyen bunkók?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért ilyen bunkók?

Figyelt kérdés

Azt hiszik, hogy az élet olyan, mint egy hollywoodi film, és csak a jó pasik mennek oda hozzájuk. Ha pedig egy olyan srác próbálkozna, aki nem szimpatikus nekik, és mondjuk csak "átlagos", akkor azt nagyon bunkón lekoptatják, lehetőleg úgy, hogy minél többen legyen fül- és szemtanúi az esetnek.

Persze, itt mindenki azt mondja, hogy ő nem ilyen, de valljuk be, ez nagyon gyakori.


2010. nov. 8. 23:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
73%
Azért van normális lány is a világon. Nem kell odamenned a barbiep1csákhoz, azokkal úgyse lehet normális kapcsolatot kiépíteni.
2010. nov. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
54%

Hát igen, sajnos a legtöbb lány ilyen, én is lány vagyok, én csak egyszer koptattam le nyilvánosan egy fiút, de bocsánatot is kértem utána tőle, mert megbántam nagyon, most már én inkább leülök vele és óvatosan megbeszélem vele úgy hogy ne bántsam meg és felajánlom neki hogy de attól még barátok lehetünk...

17/L

2010. nov. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
63%

Sajnos ezt tanulják a környezetükből és a filmekből.

De ne feledd, mindenki visszakap mindent. Lesznek majd velük is bunkók, és akkor majd ők fognak csodálkozni. Csak idő kérdése.

2010. nov. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
74%

hát én is lány vok és tényleg nem értem miért én még soha nem csináltam ilyet és nagyon szemét dolognak is tartom :(

nevetni is csak egyszer nevettem olyanon aki belémzúgott de az még oviba volt :P

2010. nov. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
38%
Nem hiszem hogy ez a nők hibája lenne.Persze,olykor tényleg akad 1-2nagyon bunkó,de ez miért zavar téged?Egy olyan ember véleménye akit nem is ismersz,és zavar hogy visszautasít,de csak azért mert szép.Túl sokra tartod őket,ha 1dagi csaj utasított volna vissza,nem hiszem hogy zavarna.Jó persze,dagikat meg nem szólítasz meg,meg olyat aki nem jön be.Ha visszautasít 1csaj az sosem az ő hibája,lehet szarul nyitsz,egyáltalán mit mondasz mikor megnyitod?Vagy csak a külsődön kell alakítani 1kicsit,de ne feled a visszautasítás soha nem neked szól hanem a viselkedésednek.Viselkedj másképp,és változni fog a visszajelzés.Persze abban igazad van hogy van köztük nagyon bunkó,lekezelő,de ha látja hogy nem tör le amit mondott neked,csak nevetsz rajta 1jót és ott hagyod már 1fokkal vonzóbnak talál!:-)Szóval hajrá,próbálkozz tovább!
2010. nov. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
00:16 - Én teljesen visszafogott vagyok. Nem vagyok tolakodó, de nem is ilyen kis sumákoló, aki nem mer a másik szemébe nézni. Persze lehet, hogy a lányoknak a "csáá béjbi, jössz b*szni?" stílus jön be...
2010. nov. 9. 00:24
 7/23 anonim ***** válasza:
92%
Hú de PUA-s volt ez a szöveg. Amúgy télleg vannak ilyenek, és a legrosszabb az amikor olyan csinálja veled, aki télleg nem mondható vonzónak csak azért próbálkozol nála, hogy már legyen valakid (velem megtörtént, és kaputt). Az hogy viselkedj másként... az egy álca lenne, amit nem tarthatunk fent örökké.
2010. nov. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
bocsi az off ért mi az a PUA? O.o???
2010. nov. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Ja,és még annyit hogy te megtetted azt amit nagyon sok fiú nem mer megtenni,megszólítottál 1vadidegen csajt,már ha azelőtt nem ismerted.:-)
2010. nov. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Ja, mi az a PUA?
2010. nov. 9. 00:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!