Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányok miért ilyen bunkók?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért ilyen bunkók?

Figyelt kérdés

Azt hiszik, hogy az élet olyan, mint egy hollywoodi film, és csak a jó pasik mennek oda hozzájuk. Ha pedig egy olyan srác próbálkozna, aki nem szimpatikus nekik, és mondjuk csak "átlagos", akkor azt nagyon bunkón lekoptatják, lehetőleg úgy, hogy minél többen legyen fül- és szemtanúi az esetnek.

Persze, itt mindenki azt mondja, hogy ő nem ilyen, de valljuk be, ez nagyon gyakori.


2010. nov. 8. 23:54
1 2 3
 11/23 Holdtündér ***** válasza:
Ha plázapics@val kezdesz, ne csodálkozz rajta hogy ilyen. Azok fent hordják az orrukat és istennőnek hiszik magukat. Nézelődj olyan lányok között, akik a földön járnak.
2010. nov. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

00.30 Na még jó hogy valaki ismeri kik azok a PUA-k.:-)

Pua=Pick Up Artist(csaj felszedő művész)Erik Von Markovik nevéhez fűződik,aki az egyik legnagyobb amerikai "randiguru" ő írta a Vénuszi művészetek könyvet+1csomó más csajozós könyvet,csinált videót is,reality showt is stb.+Nem leszünk mások ha technikákat használunk a csajozásnál,ez csak a becsomagolás,tudni kell magad "eladni"ennyi!

2010. nov. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Mi az a PUA, pápua?
2010. nov. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Ez: [link]
2010. nov. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Hát vannak ilyenek, nem mondom, hogy nem. Én ont ezért megfogadtam magamnak, hogy ha egy pasit leakarok koptatni, akkor azt csakis kedvesen, diplomatikusan teszem.. Meg kell valljam, nekem is jobban esett így kikosarazni az illető személyeket. Akikre te gondolsz, azok lefogadom, hogy azok a beképzelt plázacicák. Ezer bocs az off-ért, de kényeskedésen és díszelgésen kívül egyáltalán mire jók azok a nők??? Nem mondom, hogy én nem szeretem a szép és ízléses cuccokat, a sminkelést, stb. de van egy határ!
2010. nov. 9. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
0%
én csak 1 "szolid" bunkó vok, elmek 1-2 randira, aztán msn-en koptatok, v. telón...de akk meg azért "sírnak" a pasik, h nemigaz, h nincs bennem ennyi, h nyíltan...pedig sztem +alázóbb, ha mások előtt...és most szegény akk zuhanjon össze nyíltan a szécsényitéren, vagy a hotelpalatinus előtt? :S mellesleg nem vok plázap, csak egy barnahajú, átlagméretekkel rendelkező tipikus átlagcsaj...szal ne a külsőt nézd, bárkivel ráfázhatsz...
2010. nov. 9. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden lány ilyen, lehet csak te mész rosszakhoz.

Amúgy meg milyen kérdés ez, akkor most én is kérdezzem meg...?

"A pasik miért olyan barmok? Hogy csak a nagymellű bögyös szőkék kellenek nekik, és nem izgatja őket se az eszed sem a stílusod, csak az, hogy mikor fektethetnek már meg, és vajon bevállalsz e mély torkozást.XD"


Ne a nőket hibáztasd azért, mert te valahogy szarul választasz.

(Akinek nem inge ne vegye magára, mert én ismerek kiételeket)

2010. nov. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%
Minden lány ilyen, legalábbis abból a szempontból, h a csúnya pasikat lekoptatják. Legfeljebb nem mind ilyen bunkó módon teszik.
2010. nov. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva meg van az oka... mostanság én is elég bunkó kezdek lenni, de legfőképp azért, mert nem egyszer volt dolgom olyan pasikkal, akiket alig bírtam lekoptatni. Még azzal a dumával sem, hogy van párom, nagyon szeretem, és nem fogom megcsalni. Ezek után az ember csak úgy tudja lerázni őket, ha elég csúnyán beléjük tapos, különben még hazáig is képesek követni.. És nem, én sem vagyok plázacica típus, közel sem. Az egy sajnálatos dolog, hogy ez sok esetben normális srácokon csattan. Bár én igyekszem akkora hévvel reagálni a közeledésekre, amekkorával a másik jön, de tény, hogy ez nem mindig sikerül.
2010. nov. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Én értek a nemleges válaszból is... de hát persze ez sem látszik kívülről, mint ahogy az sem, hogy a lány hogyan fog reagálni... na mindegy, most egy darabig úgyse fogok próbálkozni.
2010. nov. 9. 13:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!