Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megsértődnétek ezért?

Figyelt kérdés
Ha a pasitok azt mondaná hogy sportoljatok egyrészt a jobb állóképesség és egészség miatt, másrészt az alakformálás miatt! Egyébként sokszor bókol nekem hogy milyen szép külsőm van de akár bombázó is lehetnék ha jobban odafigyelnék magamra és eljárnék sportolni. Amúgy soha nem sportoltam.
2010. nov. 7. 22:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Az arcod furcsa a tested jó,de ezt a kérdést szerintem már kiírtad egyszer.Ugyanez lesz mint akkor - az egyik fele szerint jót akar a másik fele szerint meg nem és csak meg akar változtatni,dobd ki.Kb.
2010. nov. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Én optimistán állnék hozzá, és azt gondolnám, hogy valóban az állóképesség és az egészségem miatt mondja. Néha az én barátom is szokta mondani, hogy sportolhatnék valamit, mert pl. Ő világéletében sportolt, heti 5 edzés, most már csak heti 2 a suli miatt.. Én meg soha életemben semmit. Ehhez képest nincs rossz alakom (kb olyan, mint a Tied, csak kisebb mellekkel...), viszont tényleg szrönyű az állóképességem, szóval kb 2 percig bírok futni fulladás nélkül... És ez nem jön túl jól pl. mikor futunk a buszra és a barátomnak kell "megfognia", mert én nem bírok elég gyorsan odaérni :D Szóval én nem szoktam megsértődni, ha mondogatja, hogy járhatnék rendszeresen sportolni, én is tudom, hogy egészségesebb lenne, csak egyelőre nincs rá időm. Ha gondolod járjatok pl. együtt futni, akkor összeköthetitek a kellemest a hasznossal ;) 19/L
2010. nov. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

A sport személyiséget is fejleszt az előnyösebb külső mellett.

Nálunk állandó téma ez.Bnőm egy lépést sem hajlandó sportolni,szerintem betegesen irtózik a sportoktól,főleg,hogy nálam meg központi dolog.

Néha nagyon felidegesít ezzel,főleg,hogy előző barátnőim között volt magyar bajnok úszó,fitnesz versenyző is,csak ő ilyen lusta a sporthoz.Ezzel a közös programok 80% gyakorlatilag ki is lövi.

2010. nov. 8. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Hát igen, jellemző, te is kiválasztod a tömegből azt a pasit, aki kritizál.

Egyébként meg megmondod neki, hogy 1. nem vagy kövér, 2. a mostani sportolással nem tudod ledolgozni a jövőbeli kövérséget, 3. örülsz, hogy foglalkozik veled, de nem akarod, és kész.

2010. nov. 8. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Ülj le vele és beszéld meg ezt a dolgot. Kritizálni nagyon könnyű. Meglátszik, hogy mindketten elég fiatalok vagytok. Majd kb. olyan 20 év múlva vagy nem egészen annyi ki fog derülni, hogy nem minden a sport. Ha olyan munkahelye lesz, hogy nem tudja megoldani az edzéseket és nem lesz még arra sem igazán ideje, hogy rendesen egyen akkor ő is el fog hízni.

Annak aki a sport megszállottja: Neked is ezt számításba kéne venned. Ja és miért is vagy akkor együtt a barátnőddel? Ha eddig csak olyan csajaid voltak akik a sportban jeleskedtek. Miért tértél el arról az útról és nem keresel egy olyan csajt magadnak? Ha a jelenlegi barátnőd úgy érzi jól magát ahogy most van és neked nem tetszik ez hagyd el.30/N.

2010. nov. 8. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nem sértődnék meg. Mert most még ilyen vagy, de csak azért mert fiatal vagy és szerencsés az alkatod. De egy idő után majd elkezd lötyögni a húsod, és ez megelőzhető sporttal. Miért gondolják sokan hogy csak annak kell sportolni aki kövér vagy túlsúlyos. A sport az egészség megőrzésére nagyon jó, és mellesleg a jó alakod is tovább megmarad ha sportolsz. Ha te a megjegyzéséből arra következtetsz hogy nem vagy elég jó neki, annál inkább irány sportolni, mert ez azt jelenti hogy nincs elég önbizalmad. 36/ nő, aki szép vékony,de már kezd lötyögősödni, és ezért sportolni kezdett nemrég.
2010. nov. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
mennymár a pasid idióta. én megnyalnálak mindenhol örömömben ha az enyém lennél. ez ökör, ne hallgass rá.
2010. nov. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Egyébként szerintem túl sovány vagy.
2010. nov. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Hé babakocsi!Ha homár vagy,akkor miért nézed meg a csajszi képét?Nézegesd a pasik seg-gét inkább!
2010. nov. 9. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

szerintem nem az alakoddal van probléma, hanem a feszességeddel, amit a sport javít ..nem azt mondom hogy nem vagy szép, de sztem látszik hogy csak otthon ülsz, még női szemmel is.

20/L

2010. nov. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!