Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megsértődnétek ezért?

Figyelt kérdés
Ha a pasitok azt mondaná hogy sportoljatok egyrészt a jobb állóképesség és egészség miatt, másrészt az alakformálás miatt! Egyébként sokszor bókol nekem hogy milyen szép külsőm van de akár bombázó is lehetnék ha jobban odafigyelnék magamra és eljárnék sportolni. Amúgy soha nem sportoltam.
2010. nov. 7. 22:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
csak egy picit. de inkább táncolni mennék el.
2010. nov. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Dehogy is sértődnék meg!

Építő jellegű kritika,csak törődik veled!

2010. nov. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Én arra gondolok hogy nem vagyok elég jó neki:(
2010. nov. 7. 22:52
 4/20 anonim ***** válasza:
Hát azért nem kéne szakítani :)
2010. nov. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Amúgy mindenkitől csak bókokat kapok hogy milyen csinos vagyok ő az egyedüli aki szerint kéne sportolnom hogy később ne legyek kövér
2010. nov. 7. 23:01
 6/20 anonim ***** válasza:
0%

Hát, ma már kevesen psortolnak. Az, hogy nyyár előtt 3-4 alkalommal elmennek a konditerembe a csajok, még ugyanolyan löttyedtek maradnak. Ugye könnyebb beülni az autóba, a bicikli helyett. Séta? Kizárt dolog. Talán 10-15 métert. Lehetsz sovány, leeht testes, lehetsz bármilyen, ha löttyedt vagy, akkor az is maradsz.


Nálam lehet nem mennél át a rostán. És a barátodnak teljesen igaza van. De könnyebb panaszkodni, mint csinálni is valamit.

2010. nov. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
nem vagyok löttyedt ha gondoljátok linkelek képet
2010. nov. 7. 23:12
 8/20 A kérdező kommentje:
2010. nov. 7. 23:16
 9/20 Moszuke ***** válasza:

lol.. hát ez már a sovány kategória o.o

mit akar ez futtatni téged?... o.O

2010. nov. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
legalább őszinte volt...sokkal jobb mintha azt mondaná így vagy tökéletes, és közbe meg azt gondolná h sportolnod kéne.
2010. nov. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!