Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok! Ti megsértődnétek ezért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ti megsértődnétek ezért?

Figyelt kérdés

A barátomék elég rossz anyagi helyzetben vannak. Most a barátomnak nincs pénz a telóján ezért felakarom neki tölteni. De nem szereti ha vezsek neki valamit vagy ilyesmit. Még csak 1 hetesek vagyunk de nagyon szeretjük egymást.

Ti megsértődnétek ha a barátnőtök feltöltené a kártyátokat?


2010. aug. 11. 22:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

szia

nekem feltöltheted :)

2010. aug. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:

ha 1x feltölti azután nemtud mit csinálni:D

és mi is igyvagyunk csjaom vásárolgat össze vissza d enemérti meg h nemkell...:D

szal a válasz nem

2010. aug. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én megsértődnék,és szerintem ő is meg fog. De mondd meg neki,hogy te számítasz rá bármilyen helyzetben,és ő is számíthad rád. Oszt' majd megbékél.
2010. aug. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekem szerencsére nincs szükségem arra, hogy más töltse föl.
2010. aug. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
én nem megsértődöm,én elvárom hogy a csajom töltse,akkor sértődnék meg ha nem így lenne
2010. aug. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Engem zavarna, ha gazdagabb lenne a bnőm, mint amilyen én vagyok, szal eléggé! :S Sőt zavart is már ez!
2010. aug. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
engem nem zavarna.. sőt ha tudtok valami gazdag csajt szoljatok
2010. aug. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Punk300 válasza:
Én egyáltalán nem sértődnék meg:)
2010. aug. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

nem hiszem h megsértődne de elég kellemetlen lehet neki,úgyhogy inkább ne töltsd fel ,inkább hívogasd te

20f

2010. aug. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

a, mivan ha van rajta pénz csak nem akar folyton a nyakadon lógni.:D

b, lehet arra vár h feltöltsd neki és jól elhagy te meg bukod a zsetontot

c, engem zavarna, bár nem szorulok rá

d, ha ennyi pénzed van tök mind1 h magadét v övét töltöd akkor töltsed a sajátod és kész hivd te

2010. aug. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!