Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megsértődnétek ezért?

Figyelt kérdés
Ha 22 évesek lennétek és azt mondanák rátok hogy 25nek is kinéztek? De utána megmagyarázná hogy úgy gondolta hogy azért mert szép fejlett vagy?
2010. dec. 27. 02:52
 1/8 anonim ***** válasza:
lány vagy, vagy nem vagy lány, tehát fiú vagy-e?
2010. dec. 27. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 sasna ***** válasza:
nem.. nekem 16 évesen mondták azt, h 26 - nak néznek.. de az 1 paraszt volt vmi vidéki diszkóban :D nem is kellett volna oda mennem :) mostmár inkabb fiatalabbnak néznek..
2010. dec. 27. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
lány vagyok
2010. dec. 27. 03:03
 4/8 anonim ***** válasza:
ilyenért besértődni hülyeség...
2010. dec. 27. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Baszk1! Szép fejlett vagy, ezen behaltam! Egyébként nem, kit érdekel mennyinek néznek? Nőknél meg aztán tényleg nem lehet megmondani. Egy kis smink, és máris +-5 évet lehet faragni, vagy hozzáadni. Egyszer szexuálisan megkívántam egy kis csajszit, aztán megtudtam, hogy 15 éves... elgondolkodtam...

26/f (miért van az, hogy azt kiírhatom, hogy baszni, de azt nem, hogy baszk1?)

2010. dec. 27. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert az a 3 év olyan sok? :D Én ránézésre sohasem tudtam behatárolni az emberek korát. Amúgy meg, hogy szép fejlett vagy, azt úgy értette szerintem, hogy szép nőies a melled és a feneked. :D
2010. dec. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Rendesfiú/19 ***** válasza:
Örülj, hogy érettebbnek nézel ki:) Ezáltal okosabbnak is tartanak téged. Szóval inkább örülj, hogy nem fiatal tininek néztek.
2010. dec. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 22 éves vagyok, és 17-28-ig mindennek néztek már. Nem zavar.
2010. dec. 28. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!