Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férjem 2 éve lebénult, már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem 2 éve lebénult, már előtte is el voltunk hidegülve,de most mindennél rosszabb a helyzet?

Figyelt kérdés
Szóval én akkor terveztem a válást, gyűjtögettem mert ha én lépek le kisemmiztek volna..(férjem anyja apja) aztán bumm motorbaleset és lebénult 1 év azzal telt hogy emésztettük a helyzetet, gyerekek egész jól viselték, próbált mindenki segíteni, de most olyan a helyzet hogy úgy érzem én csak egy szolga vagyok, mindent egyedül kell megoldanom. Nem beszélhetek senkivel mert az a vége hogy én érzéketlen és önző ember vagyok. 45 évesek vagyunk. Túl fiatal az egész életen át ne legyen szex, olyan lett q férjem mint egy 80 éves, én persze sokkal szerencsésebb vagyok tudom mert tudok járni. A hálószobából kórterem lett, én egy kis ágyon alszok egy kis szobában ami inkább szekrényekből áll.(lomos szoba)tudom nem lenne szabad magam sajnálnom,és mindig a gyerekekre gondolok, de annyira egyedül vagyok,nincs csók, érintés, előtte se volt ezért is akartam elválni, de most nem hagyhatom itt, a gyerekek elfordulnának tőlem (kamaszok 13 és 17). Úgy érzem néha nincs semmi remény egy boldog életre..

tegnap 22:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Teljes mértékben meg tudom érteni a helyzetet. Hasonló volt az én gondolom is. Én férfi vagyok és a kapcsolatom már nagyon rossz volt. Terveztem a vallást erre teherbe esett. Így maradtam ugye első a család. Hat nem lett jobb. Aztán újra terveztem a vallást erre súlyos beteg lett. Újra maradtam mert ugye újra ugyan az, h ha le képek én leszek a szemet stb stb.

A maradásal azt értem el, h így is én úgy is én voltam a szemét és minden meg a betegsége is az én hibám. Mikor már azon gondolkodtam, hogy inkább főbe lövöm magam akkor megijedtem hogy ilyen gondolat is végig futott rajtam. Másnap össze pakoltam és elmentem. Természetesen elkezdődött egy hosszú bírósági procedúra ahol megpróbáltak teljesen kisemmizni, de végül jól sült el a dolog. Nem tudtak tönkre tenni és a fiam is hozzam került. Azóta boldog vagyok. Találtam valakit magam melle. Most már mondhatom, hogy van egy jó kiegyensúlyozott életem.

Ha már nem volt köztetek érzelem és így is ügyvéd válni akartál akkor szerintem ne várj tovább. Max teheted ezt normálisan is. Közlöd a családdal h mi volt már régebb is ,hogy válni akartál, de te maradtál a baleset miatt de már nem bírod tovább. Az is lehet, hogy találsz megértő füleket.

A gyerekek.. már nagyok.. lehet h el fordulnak tőled lehet hogy megértenék.

Lehet, hogy előbb ezt velük kellene megbeszéld.. az is lehet, hogy teljesen melletted állnak és támogatni fognak.

ma 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!