Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férjem 2 éve lebénult, már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem 2 éve lebénult, már előtte is el voltunk hidegülve,de most mindennél rosszabb a helyzet?

Figyelt kérdés
Szóval én akkor terveztem a válást, gyűjtögettem mert ha én lépek le kisemmiztek volna..(férjem anyja apja) aztán bumm motorbaleset és lebénult 1 év azzal telt hogy emésztettük a helyzetet, gyerekek egész jól viselték, próbált mindenki segíteni, de most olyan a helyzet hogy úgy érzem én csak egy szolga vagyok, mindent egyedül kell megoldanom. Nem beszélhetek senkivel mert az a vége hogy én érzéketlen és önző ember vagyok. 45 évesek vagyunk. Túl fiatal az egész életen át ne legyen szex, olyan lett q férjem mint egy 80 éves, én persze sokkal szerencsésebb vagyok tudom mert tudok járni. A hálószobából kórterem lett, én egy kis ágyon alszok egy kis szobában ami inkább szekrényekből áll.(lomos szoba)tudom nem lenne szabad magam sajnálnom,és mindig a gyerekekre gondolok, de annyira egyedül vagyok,nincs csók, érintés, előtte se volt ezért is akartam elválni, de most nem hagyhatom itt, a gyerekek elfordulnának tőlem (kamaszok 13 és 17). Úgy érzem néha nincs semmi remény egy boldog életre..

tegnap 22:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Ilyen szituációban új életet kezdeni nehéz és mindent hátrahagyni nem feltétlen kivitelezhető, ahogy leírtad, gyerekek, válás mizéria, stb, de akár ismerkedni könnyebb lenne. Diszkréten persze.
tegnap 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
EZ az a kivételes eset, amikor én is azt mondom, amit az 1. Diszkrét ismerkedés.
tegnap 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
9%
nők, amikor bármi probléma történik:
tegnap 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%

Erre jó választ nem fogsz kapni, szerető vagy válás. Ne csináld ezt tovább igy .

A gyerekeid miatt tönkreteszed a hátralévő életedet.

tegnap 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%

3

Hagyjuk már. A pasik sokszor egy terhességet nem bírnak ki. Mert ti aztán 40-es éveitekben örökre lemondanátok a szexről, ugye?

tegnap 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
5. igen
tegnap 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Lady Beth ***** válasza:
Szereted a férjedet? Kívánod őt?
tegnap 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szereto.Szereto. Szereto.
ma 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
7.nem szeretem és ő sem évek óta, pont a válást terveztem mikor ez történt, mostmeg szegényt pelenkázni kell, nincs vágy senki részéről. Én csak nagyon magányos vagyok , még a szex a legkevesebb de egy segítő szerető társ akivel élheted az életet boldogan az nagyon hiányzik, most meg napi szinten jönnek a problémák, én nem is tudom mikor voltam nyugodt úgy igazán.
ma 00:24
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha tisztességes vagy, kitartasz mellette.


A család az első a normális embereknek.

ma 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!