Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért osztja mindenki az észt,más párkapcsolatát illetően,amikor lehet,hogy az övé sokkal rosszabb vagy ugyan olyan rossz? Mire jó ez,ha valakit "kiosztasz?"?

Figyelt kérdés
Állandóan olvasom a keresetlen válaszokat a kérdésekre,és vannak olyanok,akik direkt arra mennek rá,hogy a másikba belekössenek,provokálják,vagy értelmetlen dolgokat írnak vissza mert rossz napjuk van épp.
aug. 26. 11:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%

Mert egyszerűbb mások gondjaival foglalkozni.

Addig is nem gondol az ember a sajátjára.

aug. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%

Magyarország a frusztrált okostónik gyűjtőhelye, pl meghirdetsz egy autót, fix, hogy a vevő nekiáll elmagyarázni az autód összes hibáját.

De ha visszakérdezel: azt nem tudom, még nem szereltem autót sosem.

aug. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%
Az már rég rossz, ha valaki itt, ismeretlen emberektől vár megoldást a párkapcsolati problémáira. :D Egy kérdésnél pedig mi számít keresetlen válasznak? Nyilván azért kérdeznek az emberek, mert választ várnak a kérdésre. Adott témában pedig nem feltétlen csak a konkrét kérdésre lehet válaszolni, sokszor vannak dolgok amik szorosan kapcsolódnak a kérdésben felmerült problémára/élethelyzetre. Miért ne lehetne ezeket is megemlíteni, ha már valaki tanácsot vár?
aug. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
61%

Kisebbségi komplexus miatt kialakult frusztráció okozza az effajta viselkedési anomáliákat egyeseknél.

Nekem az a kedvencem, amikor kialakul egy vita és az érvelési hibákon kívül elkezdődik az anyucizás is. Konkrétan vannak olyan alpári válaszolók, akik csak papagájmód ismétlik magukat (nem kizárt, hogy 1 ember csak több profilról), és odaszúrnak olyanokat pl., hogy „dögölj már meg”. A legdurvább az, hogy az ilyen pöcegödörbe való hozzászólók nemritkán még fel is vannak pontozva. 😲

aug. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés, hogy milyen kérdésről beszélünk.


Van olyan kérdés, amire nem lehet nem belekötősnek tűnő választ írni, mert annyira egyértelműen gáz a kapcsolat. Most sarkos példát írok, de amikor ilyet olvasol, hogy "4x szakítottam a pasimmal, tegnap félholtra vert megint, és megölte a kiscicámat és még a kanapéra is ráfosott, és de cejetem, mit csináljak?", akkor nem nehéz olyat írni, hogy "ezt komolyan kérdezed?" meg "Szakíts!"


Vannak, akik meg simán megkeseredettek (pl. örülnek annak, ha megcsaltak vkit, mert neki nem jött össze párkapcsolat) és trollkodnak. Mondjuk azok elég egyértelműek, és nem kell rájuk odafigyelni, ha az ember jót akar magának.

aug. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Akkor a másik oldal: Én pl. legjobb tudásom szerint válaszolok itt másoknak, ami sokszor a nyugodt hangnemű, segítő szándékú válasz, de bizony van, amikor a kiosztás. Ha kiosztok valakit, akkor annak oka van, és ha mások kapcsolatáról az a véleményem, hogy egy rakat sz.ar, annak szintén oka van.

Általában ilyesmik miatt minősítek egy kapcsolatot: fizikai/verbális/érzelmi bántalmazás, megcsalás, hazudozás, lenézés, a párjuk igényeinek teljes semmibe vétele, totál kihűlt kapcsolat, ahol csak idegenként élnek már egymás mellett, stb.

Nem, az én kapcsolatom nem rosszabb ezeknél, én olyan kapcsolatban élek, amelyben ezeknek egyike sem fordult elő soha.

Ettől még előfordult már, hogy valakinek nem tetszett a válaszom, besértődött és személyeskedett velem.

Nem kell rögtön bemondásra elhinni mindent, ahogy azt sem, hogy azok, akikről a kérdező beszél, egyből frusztrált okostónik, kisebbségi komplexusosak, stb. Nem tudjuk a konkrét szituációt, nem tudjuk, hogy pontosan milyen jellegű kérdésekről, válaszokról van szó, de még ha tudnánk, akkor sem lenne egységes vélemény, mivel eltérő értékrendű, morális beállítottságú emberek vannak itt. Nem mindenki ítéli meg ugyanúgy a dolgokat.

aug. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
55%
Én általában azokat "osztom ki" akik egyszerűen ostobák és ők állnak bele a válaszolókba. Rendesen felhúz amikor ők kezdik el sértegetni a kommentelőket. A legjobban meg ami feldühít amikor megcsalásról van szó főleg ahol gyermekek is vannak. Gyűlölöm a hazug, kétszínű embereket. Legtöbbször moderálom magam, de akkor is sértő amit írok hiszen a lényeg ugyanaz. Tudom az igazságért könnyű megharagudni, de ha úgy van akkor miért tesznek fel kérdéseket ha nem bírják elviselni mások véleményét? Nem tehetek róla, hogy itt várnak tanácsokat.
aug. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
56%
Sajnos én is sokszor észreveszem, hogy sok kérdezőtvledegradálnak, hogy buta, vagy erkölcstelen stb, de a válaszban nincs egy értelmes tanács, csak a sértegetés miatt ír.
aug. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
38%

Ha itt megkérdezi valaki, hogy "megcsalt a párom, szerintetek mit csináljak", akkor arra mit lehet válaszolni?

A való életben nekem senki nem osztja az észt, hogy mit csináljak a párkapcsolatomban. Én sem szoktam. Még ha kívülállóként úgy is tűnik, hogy az adott kapcsolat nem jó, nem én élek benne, nem tudom, mi van köztük, semmi közöm hozzá.

aug. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szerintem bizonyíték, hogy egy darab kérdést nem tettem fel ide hanem válaszokat adok bajba jutott kérdésekre, vagy még trollkérdésekre is mert úgy gondolom, hogy más lehet hasonló szituációban és ha nem mer kérdést felrakni, de olvasgat köztük akkor hátha rá kattint és a válasz segíthetne rajta.

Egyes kérdést tök komolyan veszek és a tudásom szerint segítőkész vagyok, még az incelekhez sem állok másképp.

És akkor én lennék a rossz, vagy rossz kapcsolatban élek... Oké.🤷

aug. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!