Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért osztja mindenki az észt,más párkapcsolatát illetően,amikor lehet,hogy az övé sokkal rosszabb vagy ugyan olyan rossz? Mire jó ez,ha valakit "kiosztasz?"?

Figyelt kérdés
Állandóan olvasom a keresetlen válaszokat a kérdésekre,és vannak olyanok,akik direkt arra mennek rá,hogy a másikba belekössenek,provokálják,vagy értelmetlen dolgokat írnak vissza mert rossz napjuk van épp.
aug. 26. 11:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
75%
#8 igazából azerintem csak örül, hogy leírhatja "valakinek". Nem hiszem, hogy igazi tanácsokra szorul, csak had írja ki magából. Ilyenkor csak nyugtatni meg segíteni kéne az embert, de sokan még jól belerúgnak a másik amúgy is széttört lelkébe.
aug. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
43%
De most nem azért hogyha valaki egy helyben toporog annak mégis mit lehetne írni? Egy csomó kérdésben bántalmazó kapcsolatban vannak és itt kérdezik mit csináljanak. Csak azt lehet rá válaszolni, hogy hagyja el, nézze már magát, az életét féltse. De amikor húszezerszer vissza írják, hogy nem tudják hogyan, ők szeretik a párjukat, sőt még védelmezik is akkor az ő baja. Tőlem megkapja, hogy nincs esze és akkor szenvedjen tovább míg ki nem nyírja valamelyik a másikat. Ennyi.
aug. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
8, ha csak panaszkodni akar, akkor írja ki úgy a kérdést. Ki lehet játszani az oldalszabályzatot, oda lehet írni a cucc végére egy kérdőjelet, oda lehet írni, hogy csak vekengeni akart. De annak tényleg mi értelme, ha megkérezi, hogy mit csináljon, jön 20 nyers meg 1-2 Léda tojásaitól elkezdett nagyon részletes, cukimuki módon megírt válasz, és akkor az a reakció, hogy semmi, vagy "de hát szeretem". Azt is el kellene fogadni, hogy nincs semmilyen titkos trükk arra, hogy agresszív meg csapodár embert megváltoztasson, ha az nem akarja (tehát nem megy el terápiára magától megbeszélés után)...
aug. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
61%

Én azon szoktam meglepődni, ha valaki írja, hogy megcsalta a férje, és egyből mindenki írja, hogy azonnal váljon el.

Én meg le szoktam írni, hogy azért álljon meg a menet, azért ez nem ilyen egyszerű. Ahol gyerek is van, ott már az anyuka felelős a gyerekért. Ha apa nélkül éhen halnának, akkor tegye félre a sértett büszkeségét, és próbálja meg helyre rakni az elrontott házasságát. Erre mindig én vagyok lehurrogva.

Mintha 16 éves gyerekek osztanák itt az észt, akik azt hiszik, hogy egy nő 40 évesen 2 gyerekkel már annyira könnyen megtalálja a herceget fehér lovon.

aug. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
56%

na ez kemény 14, hát tudod nem arról van szó, hogy 16 éves gyerekek osztják az észt, csak a felnőtt érett emberek feltételezik, hogy 1. nem kitartott, van önálló jövedelme, 2. nem kapcsolatfüggő, azaz boldogulna egyedül is (azaz, még mindig méltóságteljesebb egyedül lenni, mint egy ilyen kapcsolatban)

Mert általában ez a 2 legfőbb ok, amiért inkább szemet huny és tűr tovább. Értelmes ember meg feltételezi, hogy ennyire kiszolgáltatott helyzetbe biztosan nem került egy 40 éves nő.

aug. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!