Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen problémát takar, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen problémát takar, ha egy 45 éves nő egy 27 éves férfival kezd kapcsolatot?

Figyelt kérdés

tegnap 19:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
71%
6: Semmi bajuk nincsen.
tegnap 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
86%

A korkülönbség akkor gáz amikor a fiatalabbik fél még TÉNYLEG fiatal (20 sincs), nem pedig akkor, amikor alulról tapossa a 30 éves kort lol.

Pláne hogy a 45 sem 70 azért.


Tudom hogy sokaknak nagyon megrázó meg természetellenes meg mittudomen ha a nő az idősebb, de ez a kapcsolat teljesen normális.

tegnap 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

A férfi vagy a nő oldaláról nézve?


Problémának nem biztos, hogy probléma, de az alábbi játszódhat le.

A nő részéről:

Benne van a korban, de még tele van fiatalos energiákkal. Egy fiatalabb férfival mindezt meg is tudja élni, míg a vele egykorú vagy idősebb férfi esetleg már lomhább, nem tud neki lendületet adni. A fiatal férfi képes új impulzusokkal még inkább előhozni belőle azt az erőt, ami benne van. Új tapasztalat ez neki, újdonság, frissesség, bolondság.


A férfi részéről:

Az idősebb nő, mivel nagyobb élettapasztalata van, megértően tud hozzá viszonyulni, nem követel tőle semmit, szabadságot biztosít neki és nem akar tőle gyereket. Nem akarja, hogy feleségül vegye. Elfogadja. Így a férfi meg tudja élni a nővel azt, amit a kortársaitól nem biztos, hogy meg tud kapni. Plusz a nő már ismeri a saját testét, ami valószínűleg még jó állapotban van, azaz a férfinak szuper szexuális élményei lehetnek a nővel. Vagyis nekik közösen, mert a férfi is nyilván tud a nőnek élményt adni. Lelki oldalát nézve szerintem a befogadás, elfogadás, nem csesztetés az, ami vonzó a férfinak.


Ezek nem feltétlenül problémák, csak olyan jelenségek, amik előidézhetik a két fél közötti kapcsolat vágyát. Hogy valóban igazi kapcsolattá válik vagy megmarad inkább szeretői kalandnak, az nem tudom mitől függ. Talán a bevállalástól, hogy mindezt fel bírják e vállalni a környezetük előtt.

ma 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Lehet 800 féle módon vesézni, meg elemezni, de minek ?

Élvezzék az életet és egymást és kész. Nekem is volt régen 28 éves koromban egy akkor 48é bnőm, 6,5 évig éltünk együtt. Nem az ásó kap nagyharang volt a fontos egyikünknek sem. Eszméletlenül szép időszakom volt. Szinte 0-24 ig érzékiség, erotika, szex stb volt a lényeg. Ja, és 177cm, 52kg szőkeség volt. Atomszép.

ma 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Akik szerint ezzel semmi probléma, azok nem látnak egy évnél messzebbre. Persze, ha csak "jól akarják érezni" magukat, akkor értem én, semmi gond. Csak mondjuk családalapítás szempontjából azért már felvet aggályokat... De látom, a válaszolók 99%-ának ez mondjuk fel sem 5lik mint potenciális probléma. Nem csoda, hogy tele van a párkapcsolati kategória totálkáros helyzetek leírásával ha az embereknek ennyi sütvalójuk nincsen. Ha meg csak a szex a cél, akkor azt minek kérdezni/magyarázni?
ma 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinek a családalapítás az elsődleges szempont. Sokszor ez a gondolatokban a kiindulási alap. Ez hülyeség sztem.

Mindenki úgy él, ahogy jólesik.

Egy 45-50-es nőnek már nem a családalapítás a fontos. A 27 éves pasi meg bőven ráér még vele.

Tehát az életélvezet, nem csak a szex, bőven tud sok sok boldog évet adni mindkettőnek, főleg, ha eddig nem volt felhőtlenül boldog egyik sem.

Úgyhogy hajrá, sok boldogságot nekik.

ma 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!