Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El kell mondanom a barátnőmnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El kell mondanom a barátnőmnek,hogy van 1/2 lakásom edinburgben?

Figyelt kérdés

Az öcsém még jóval a brexit előtt kiköltözött edinburgbe, azóta is ott él.

A nagyszülők után az örökségből vásároltunk ott közösen egy hitelmentes lakást,ami ki van adva.1450 fontért

Elfelezve is nagyon jó pénzt hoz.

A lényeg ,hogy a barátnőm nem tudd arról a lakásról,a belőle készült befolyó pénzről,mert az én részem rögtön megy egy megtakarítási számlámra.

A barátnőmmel viszont itthon közösen bérlünk egy kis garzont pesten.


5 hónapja vagyunk együtt

2 hónapja élek vele, előtte 2 másik régi volt egyetemista szaktarsammal béreltem lakást közösen ( de ők se tudtak a fél lakásomról skóciában)

Érdemes erről most szólnom neki?



tegnap 14:09
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
58%
Minek. A tiéd. Ha a feleséged lesz, majd megmondod neki. De még akkor is különvagyon lesz.
tegnap 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
73%
#11 És ha külön vagyon, akkor nem lehet róla beszélni? Valami államtitok vagy mi?
tegnap 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
51%

Lesz a helye a pénzednek, ne aggódj, befogja neked osztani. Érzelmi zsarolással úgyis rávesz. Vagy szakítotok.


Egyszerűbb csak simán nem megmondani. Honnan derülne ki?

tegnap 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
68%
Komolyan nem értem, mi a franc van az emberekkel. A kérdező és a válaszolók is el vannak tévedve. Mitől féltek ennyire? Ha van egy saját tulajdonom, az akkor is az enyém marad, ha elmondom a páromnak. Papíron a tiéd? Igen! És? Ha elmondod, a tiéd marad? Igen! Ha nem mondod el, a tiéd marad? Igen! Akkor mi a rohadt nagy titkolnivaló ebben?
tegnap 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
40%

14.


Az övé marad, de a bevétel az a párszáz Font hirtelen "elköltődik" majd. Mert "hát arra *az adott dologra* csak szükség volna, tudom, hogy van pénzed...", "te már nem is szeretsz engem" stb.


Ha az emberről tudják, hogy van pénze, mindenki azon lesz, hogy valahogy megszerezze vagy hasznot húzzon belőle. Jobb a pénzt titokban tartani. Nincs. Ennyi. Te tudod, hogy van, titokban, jól fog jönni vészhelyzetben.

tegnap 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
76%
#15 Nem tudom, honnan veszitek ezeket, én a büdös életben nem húztam le egyetlen páromat sem. Eszembe sem jutna, hogy arra a pénzre bármilyen szinten is igényt tartsak.
tegnap 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
51%
Én most még nem mondanám el (mondom ezt nő létemre).
tegnap 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
21%

#14

Mert a kérdező nem férfi. Eljátssza a nőnek, hogy kevés pénze van és ha a nő megtudná, hogy amúgy van titokban havi olyan 300 ezer forint extra bevétele, akkor többet várna el tőle. És ezt a kérdező nem akarja, mert egy fukar férfiatlan megbízhatatlan patkány :D Bár a nőt se tudom sajnálni, ha ő beéri ennyivel, az a saját baja.

tegnap 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Nem kell tudnia róla. Jobb is, ha nem tud róla, ne dilemmázzon ezen.


Amúgy házasságba se számít bele, hiszen soha nem lesz közösen szerzett vagyon.

tegnap 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Az tuti, hogy ha csaj írta volna ki a kérdést, akkor az egyöntetű vèlemény az lenne, hogy "el ne mondd, semmi köze hozzá" stb.
ma 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!