Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El kell mondanom a barátnőmnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El kell mondanom a barátnőmnek,hogy van 1/2 lakásom edinburgben?

Figyelt kérdés

Az öcsém még jóval a brexit előtt kiköltözött edinburgbe, azóta is ott él.

A nagyszülők után az örökségből vásároltunk ott közösen egy hitelmentes lakást,ami ki van adva.1450 fontért

Elfelezve is nagyon jó pénzt hoz.

A lényeg ,hogy a barátnőm nem tudd arról a lakásról,a belőle készült befolyó pénzről,mert az én részem rögtön megy egy megtakarítási számlámra.

A barátnőmmel viszont itthon közösen bérlünk egy kis garzont pesten.


5 hónapja vagyunk együtt

2 hónapja élek vele, előtte 2 másik régi volt egyetemista szaktarsammal béreltem lakást közösen ( de ők se tudtak a fél lakásomról skóciában)

Érdemes erről most szólnom neki?



tegnap 14:09
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Edinburgh
tegnap 14:11
 2/19 anonim ***** válasza:
86%

De ez miért ekkora titok? Úgyis nálad marad a pénz, akkor miért nem lehet neki elmondani?


Ha a lakásban, amit béreltek, minden feleződik, akkor teljesen természetes, hogy a saját lakásodból befolyó összeget, amihez neki köze sincs, a saját számládra teszed félre.


Én igencsak meglepődnék, ha a párom ezt évek múltán közölné velem, mert ezzel azt sugallná, hogy marhára nem bízott meg bennem és nem tartott érdemesnek arra, hogy ezt elmondja.

tegnap 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
64%
Annyira szánalmas vagy, hogy ezt nehéz kifejteni. Gondolom azért nem mondod el, hogy a lány ne jöjjön rá, hogy igazàból van pénzed és egy fukar zs.idó vagy vele szemben. Lányok ezért kell elvárni, hogy mindent a pasi fizessen. Ha felezgetni akar, ott kell hagyni, mert az ilyen olcsójánosok nem érdemelnek nőt.
tegnap 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
24%
3-as, szóval mégsincs "éljen az egyenlőség"? :( oh
tegnap 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem a zsidók fukarok, hanem a skótok.

Csak mondom.

Edinburgh jeligére.

tegnap 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
85%
#4 amint látod a kérdező sem egyenlő a barátnőjével, több pénze van nála, mégis ugyanannyit vár el tőle. Ez hogy egyenlő?
tegnap 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Én elég furának tartanám, ha ezt titkolná előlem a párom. Amúgy kicsit korai volt nektek ez az összeköltözés szerintem, nem is ismeritek egymást. Én olyannak költözöm össze, akiben megbízom és közös jövőt tervezek, nem is tudom elkepzelni hogy ilyesmit titokban tartsak, pláne hogy semmi következménye nincs...
tegnap 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
70%
6-os, ez egy mostani eset, viszont te általánosítva írtál és én a te írásodra reagáltam, nem többre.
tegnap 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
68%

"a kérdező sem egyenlő a barátnőjével, több pénze van nála, mégis ugyanannyit vár el"


Miért ne várhatna el ugyanannyit egy közös kiadásban, mint ami a saját megszerzett vagyona már azelőttről, hogy ismerné a párját? Nálunk is saját lakása volt a páromnak, amikor megismerkedtünk és teljesen evidens volt számomra, hogy ahhoz semmi közöm.

tegnap 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
67%

Mintha valamelyik közepesen gyenge Àlomgyàr regényt olvasnàm...

Egyébként ha nincs őszinteség, nem tudom, hogy vàrsz el dolgokat a màsiktól.

tegnap 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!