Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig és mit tűrnétek el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig és mit tűrnétek el a párotoktól a gyerekeitekért?

Figyelt kérdés
Legjobb barátnőm nagy bajban van, de ő nem látja, hogy milyen sötét felhők gyülekeznek körülötte. KB másfél éve a férje elhagyta, egy másik nő miatt, de kicsivel később visszaköltözött anyagi gondok miatt. A barátnőm ezt megengedte neki a közös gyerekük miatt, bár a férfi továbbra is kettős életet tart fent és megvan az a nő neki. Én szépen és kevésbé szépen is mondtam már, hogy ne tegye ezt! Megalázza magát, kihasználják. Ugyanúgy élnek együtt, mint régen, csak annyi, hogy a férje időnként eljár a barátnőjéhez és ott alszik nála. Nem tudom mit tegyek, mert nem bírom már ezt a szenvedést nézni. Azt mondja a gyereke miatt teszi, mert a gyerek össze fog roppanni és ő szereti a gyereket,de a férjét is. Szerintem titkon azt reméli, hogy elhagyja azt a nőt, de nem hiszem, ez a férfinak egy kényelmes helyzet. Mit tennétek?

tegnap 18:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem fáj neki eléggé.

Nem tudsz rajta segíteni, hiába szajkózod el akárhányszor, hogy szerinted mi lenne a helyes.

tegnap 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Figyelj, aki nem akarja, hogy segítsenek rajta, azon bizony akármennyire is szeretnél segíteni, nem fogsz tudni. Valószínű egy édes jövőbeli képbe ringatja magát, hogy egyszer csak jó lesz de ez sosem fog eljönni. Van hasonló eset az én környezetemben is, még a vak is látja, hogy reménytelen az eset, a nő mégis együtt van a férfivel. Már nem tépem a számat, hogy mi lenne a helyes, mert tudom, hogy úgy sem hagyja el soha a férfit, addig amíg a férfi ezt nem akarja. N
ma 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy látom, hogy szó szeeint belebetegszik. Tudom, hogy tudja, hogy ez így nem jó, látom, hogy szenved. Eddig azt mondta, a gyerek miatt teszi. Hogy ő jobban legyen és ne szenvedjen. De azt gondolom, a gyereknek is rossz példát mutat. Nagyon. És a gyerek se tudja mi van. És most már sokszor mondja, hogy kirakná ezt a nyomorékot, de úgy érzi, akkor a gyerek szenvedne miatta.
ma 06:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!