Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek főleg azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek főleg azért fontos a férfi külseje hogy szép gyerekeitek szülessenek?

Figyelt kérdés
Mi másért lenne fontos egy nőnek hogy a pasi jóképű legyen, és sportos? Legalább is ösztönösen.
aug. 3. 15:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
Fiúk nektek főleg azért fontos a nő külseje hogy szép gyerekeitek szülessenek? ^^
aug. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
85%
Nem, azért fontos, mert a hosszútávon is jó szexhez alapvető a kölcsönös vonzalom. Ennek hiányában nem kívánnám vele a szexet, ami a kapcsolat rovására menne. Ennyire egyszerű.
aug. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
87%

Nem, mivel nem akarok gyereket.

"Mi másért lenne fontos.."

Mondjuk mivel a nők is éreznek fizikai, szexuális vonzalmat. Nyilván nem egy nagy csöcsű, dagadt ghecire fogok ráizgulni.

aug. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
2. Azzal kívánod a szexet akivel ösztönösen szaporodnál, és olyan pasival szexelnél ösztönösen aki vonzó külsővel rendelkezik.
aug. 3. 16:12
 5/20 anonim ***** válasza:
86%

Te miért akarod a ketteste ráérőszakolni a beteges gondolataid?


Leírta, hogy aki neki vonzó. Az nem egyenlő azzal, hogy neked, nekem, vagy a huszadik ember szerint is vonzó az illető.


Azzal fekszek le, csinálok babát aki számomra kívül és belül megfelel és ő szintén ugyanaz miatt van velem! KÖLCSÖNÖS!

Capisce?

aug. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Utálom a gyerekeket. Nekem azért kell hogy nekem tetsszen.
aug. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nagyon értelmes kérdés, csak azt nem értem, hogy miért álltál meg a nőknél.


Elemezd légyszi hogy mi a magyarázat ösztöni szinten a férfiak viselkedésére és párválasztási szokásaira.

aug. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem fontos, hogy izmos legyen meg hogy médiaízlés jelleggel jóképű... de az igen, hogy tetsszen. Mert egy jó, egészséges párkapcsolathoz kellő intimitás és jó szex is szükséges, az meg nem megy fizikai vonzalom hiányában.
aug. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
66%
Azzal kivanom a szexet ,aki tetszik es meg tudja testesiteni az en perverzioimat. Sose akarok szulni utalom a kisgyerekeket.
aug. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
89%
A férfiaknak akkor miért fontos? Hm? Ja… lehet, hogy mondjuk az ember nem csak a gyerek miatt szexel és azért fontos, hogy ne hányd el magad. :D
aug. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!