Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek mennyire fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek mennyire fontos a pasi külseje párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Fontos hogy jóképű, szexis legyen a pasi, vagy a kisugárzás a lényeg inkább? Őszintén.

jún. 5. 11:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon fontos
jún. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%
Számomra legyen szexi, más véleménye róla nem érdekel.
jún. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
36%

Legyen jóképű, szexis, magas, fiatal, nagyfarkú, hűséges, rendes, házias.

Minden más lényegtelen.

jún. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
56%

Nekem nem kell hogy jóképű, szexi legyen, nekem a kisugárzása, személyisége a fontosabb.


Konkrét példák:

Volt egy pasas, akit megismertem, egyáltalán nem volt az esetem, kopasz volt, kigyúrt, tetovált, és nagyon érzelemmentes arckifejezése volt. Aztán jobban megismertem, elkezdtünk beszélgetni, kiderült, a külseje szinte nem is tükrözi a valódi személyiségét. Elkezdtem egyre vonzóbbnak tartani, végül még randizni is elmentünk párszor. De aztán részéről csak barátságban maradtunk.


A másik fickó akit jó pár évvel később megismertem, az is sportos, jó fizikumú férfi. Viszont az arca kicsit érdekes formájú, nem túl pasis vagy macsós.

Először egyáltalán nem tartottam jóképűnek, aztán minél többször találkoztam vele, és vele is beszélgetésbe elegyedtem, eljártunk ide-oda, akkor egyre helyesebbnek kezdtem látni, végül belezúgtam, és most egy iszonyat jóképű pasinak találom. :D


Sosem hallgatok az első benyomásomra, mert csalóka. Hagyok időt megismerni a másikat.

jún. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
71%
Fontos, hogy ennél, amit te képviselsz, kérdező, jóval árnyaltabb és rugalmasabb gondolkodású legyen.
jún. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
16%

Nah a nők, meg az elvárásaik, kérdező ez vagy troll kérdés, vagy totál hülye vagy.


Még szép, hogy fontos a külső a nőknek, még a totál elhízott, vagy ocsmány képű nőknek is kb tökéletes insta pasi kell.

jún. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
59%
Ha a személyisége rokonszenves és odaadó az irányomban, akkor nem érdekel, hogy néz ki. Volt, hogy a férfi számomra külsőleg egyáltalán nem volt megnyerő kezdetben, de olyan dolgokat tett meg értem, ami miatt vonzóvá vált számomra.
jún. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
31%
A nők többségének nem számít ha megnézed milyen ocsmány férfiakkal képesek együtt lenni…
jún. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nagyon fontos, de nem az a legfontosabb.
jún. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
61%

Arcra (fejre) a legfontosabb számomra.


A testen lehet alakítani ha nem elég sportos vagy izmos.

jún. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!