Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek mennyire fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek mennyire fontos a pasi külseje párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Fontos hogy jóképű, szexis legyen a pasi, vagy a kisugárzás a lényeg inkább? Őszintén.

jún. 5. 11:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
34%
Ha nem elég jóképű úgyse állok vele szóba.
jún. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
73%

"Legyen jóképű, szexis, magas, fiatal, nagyfarkú, hűséges"


Nem akarlak elkeseríteni, de ez így együtt max a Romana-szerelmesfüzetekben létezik. :)

jún. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
87%
Legyen számomra vonzó, DE ez nem kompenzálja más tulajdonságait. Tehát nem járnék olyannal aki alapból nem szimpi.
jún. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem a kisugárzás a legfontosabb, de tulajdonképpen a jóképűség, szexisség is - de amit meg kell jegyeznem: az én saját ízlésem alapján. Ami általában nem fedi a közízlést, van rengeteg hollywoodi agyonajnározott férfisztár, aki nagyon nem jön be pl; az izmos test nekem sosem volt vonzó (nem is taszító, hanem inkább olyan "meh"). Közben meg olyan férfi után is pisiltem már olajat külsőre, akit sok nő bottal nem piszkált volna meg.
jún. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!