Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok fontos hogy egy Férfine...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok fontos hogy egy Férfinek legyen jogosítvànya és autója?

Figyelt kérdés

júl. 1. 11:30
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Kinek igen, kinek nem! Nem unjátok még ezt a kérdést?
júl. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem hátrány, az biztos, emellett még hasznos is.
júl. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
39%
Nekem alap. Másnak lehet nem.
júl. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

Alap. Van akit nem érdekel ahogy feljebb írták.

Ha neked nincs akkor csinálj ha ezért hátrányba érzed magad.

júl. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
32%

Nekem is alap foleg a jogositvany léte.

Bar az en korosztalyomban mar az auto meglete is az. (30)


Régebben nem érdekelt és elnéztem, hogy nincs nekik se ez se az. De most már el sem tudnám képzelni…

júl. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%

Nekem fontos, de ez itt nagyon vidék, 20-25 km a legközelebbi kisváros minden irányba. Munkába jároshoz itt elengedhetetlen. Általában nem is helyi párom szokott lenni (kevés a 30-as helyi férfi, aki van, az vagy totál tróger vagy foglalt)

Nekem van jogsim, kocsim, de nem szeretnék mindig én utazni, ill fuvarozni a másikat, főleg ha pl 20 km-vel arrébb lakik. Volt rá példa és elég is volt. 35 km-re lakott egy régi exem, nem volt kocsija. Másból sem állt a szabadidőm, csak hogy jöttem-mentem. Meg azért oda-vissza 70 km-t a taliért heti többször a pénztárcám is megérezte.

júl. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%

nekem van jogsi még kamionra is meg kocsi is de hova dugjam fel őket?

kb lesz.rják a nők, ma már minden félnótásnak lehet

júl. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%

Nekem is alap volt.

Indok:

Nekem van, ne használjon ki... volt rá példa, hogy drágaszíve taxinak nézett

júl. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%
Nekem nem, ameddig el tudja intézni a közlekedését máshogy (pl. bicikli, tömegközlekedés). Az nem oké, ha a környezetét ingyentaxinak használja vagy mindenféle csipszar dologért mást küldet el, "mer' há' nincs kocsija". Volt ilyen ismerősöm, derogált neki buszra szállni vagy kicsit gyalogolni, ezért az anyja ment el neki gyógyszerért, az öccse nagybevásárlásért és sorolhatnám. Na, ez gáz.
júl. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Inkább el sem olvasom a többi választ, hanem leírom a sajátomat. Mert a mai világban igenis kell.


Férfiként ha van normális kereseted és egzisztenciád, ezt a kérdést fel sem szabadna tenned.

Mit gondolsz, ha lesz barátnőd, nem kell majd elmennetek sehová? Szórakozni, moziba, akárhová.


Nem kell állandóan használni azt az autót, de legyen, ha megteheted. Nyugodtan le lehet pontozni, de én kellemetlenül érezném magamat úgy csajozva, hogy rá vagyunk utalva a tömegközlekedésre.


Ha nagyon rossz anyagi helyzetben vagy, megértem a kérdésed. Ha nem, és össze tudsz ezekre gyűjteni, akkor viszont nem. A mai világban kell.

20F

júl. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!