Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek főleg azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek főleg azért fontos a férfi külseje hogy szép gyerekeitek szülessenek?

Figyelt kérdés
Mi másért lenne fontos egy nőnek hogy a pasi jóképű legyen, és sportos? Legalább is ösztönösen.
aug. 3. 15:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
15%
Tapasztalatom szerint is az első helyen van a lányoknak a külső. :) 36F
aug. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Igen, én is így tapasztaltam. Ha nem tetszik nekik egy férfi akkor szóba se jöhet náluk mint pasi.
aug. 3. 18:52
 13/20 anonim ***** válasza:
86%

#4 Na álljunk meg egy szóra. Akkor most ez egy tudat alatti ösztön, amivel az emberek nincsenek is tisztában, és ami el van rejtve a tudatos gondolataink elől a pszichénkben, vagy pedig egy olyan kérdés amire simán választ tudnak neked adni a nők, hogy "jah, abszolút az alapján szelektálok, hogy hogy fog majd kinézni a közös utódunk"?


Amúgy meg jó nagy hülyeség az egész; kb mintha azt kérdeznéd hogy "ti azért szeretitek a tiramisut extra habbal, mert emlősök lévén van bennetek táplálkozási és túlélési ösztön??"

....Hát nyilván nem CSAK azért...😂

aug. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Igen a tudat alatti ösztönre is gondolok, de hallottam már olyat nőktől hogy elképzelik milyen szépek lennének a gyerekeik a jóképű párjuktól.
aug. 3. 19:11
 15/20 anonim ***** válasza:
15%
19:11 Ez így van. Azoknak a srácoknai, akik jóképűnek születtek, kb. Minden sokkal egyszerűbb... Mi, akik kevésbé vagyunk szerencsések, dolgozzunk keményen és hajtsunk a GDPt...aztán hátha...vagy nem... :D
aug. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
79%
Kérdező te valamivel nagyon nem vagy tisztában. A genetika egy baromi bonyolult dolog, és egyáltalán nem 100%, hogy a gyerekem rám vagy a páromra fog hasonlítani! A felmenők is számítanak. Én nagyszülőktől örököltem a szemszínemet kivéve. Nem hasonlítok a szüleimre. Aki gyereket szeretne, az családot szeretne, egy önmegvalósítást a párjával. Ennyi.
aug. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Itt a csaj kevesebb mint 1 perc ismerettség után megkérdezte a sráctól hogy szeretne-e vele gyereket. A nők ösztönösen a jó pasiktól szeretnének gyereket.


[link]

aug. 3. 22:19
 18/20 anonim ***** válasza:

17. Kérdező, az hogy egy nő mvagy egy férfi megkérdezi, hogy akar-e gyereket a az nem arra megy, hogy most akkor rögtön szüljön, hanem hogy mi az életben a céljuk. Van aki szeretne családot, van aki abszolút nem akar gyereket. Ez csupán a hasonló célokhoz kapcsolódó kérdés. Ha 1 perc után kérdezi, a csaj akkor talán el tudná vele képzelni a jövőt, de tudnia kell, hogy a jövőképük egyezik-e.

A másik véglet, meg az anyagi biztonság ugye, hogy jó pasinak szülni, de a boldogság az ugye kérdéses.

aug. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
De a srác megkérdezte hány gyereket szeretne tőle, a csaj pedig azt mondta ahányat akar. Bele se hallgattál. Még ha nem is gondolta komolyan, ez azt jelenti hogy a csaj ennyire bolondul érte.
aug. 3. 22:30
 20/20 anonim ***** válasza:
De akkor sincs semmi köze a szép gyerekekhez.
aug. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!