Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig és mit tűrnétek el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig és mit tűrnétek el a párotoktól a gyerekeitekért?

Figyelt kérdés
Legjobb barátnőm nagy bajban van, de ő nem látja, hogy milyen sötét felhők gyülekeznek körülötte. KB másfél éve a férje elhagyta, egy másik nő miatt, de kicsivel később visszaköltözött anyagi gondok miatt. A barátnőm ezt megengedte neki a közös gyerekük miatt, bár a férfi továbbra is kettős életet tart fent és megvan az a nő neki. Én szépen és kevésbé szépen is mondtam már, hogy ne tegye ezt! Megalázza magát, kihasználják. Ugyanúgy élnek együtt, mint régen, csak annyi, hogy a férje időnként eljár a barátnőjéhez és ott alszik nála. Nem tudom mit tegyek, mert nem bírom már ezt a szenvedést nézni. Azt mondja a gyereke miatt teszi, mert a gyerek össze fog roppanni és ő szereti a gyereket,de a férjét is. Szerintem titkon azt reméli, hogy elhagyja azt a nőt, de nem hiszem, ez a férfinak egy kényelmes helyzet. Mit tennétek?

tegnap 18:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább semmit.
tegnap 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ti el tudnátok viselni ezt a helyzetet? Mert én nem és másoknak sem kívánom.
tegnap 18:52
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem, vagy neked nem is kell. A barátnőd meg elviseli.
tegnap 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom elviselni, de a barátnőd viszont igen.Tehát, a helyzet így marad.
tegnap 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem tennék bár az én lelkem is háborog az ilyenek miatt, de nem lehet senkit se megmenteni az akarata ellenére. Az egyetlen szituáció az lenne amikor beleavatkoznék az az lenne ha a gyereket bármelyikük bántalmazná, illetve ha a pasi bántalmazná a nőt mert azt a gyerek is látja és ez pszichésen tönkreteszi. Hogy ki kivel dug, hova jár félre, az a magánügyük és nem érdekel.
tegnap 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem, a gyerek jól van. Nincs testi erőszak, a gyerek felé szerintem lelki sem. De úgy gondolom a barátnőm lelki terrorban van és ez nem helyes. És látom, hogy szenved és szeretnék neki segíteni vagy a helyes útra terelni.
tegnap 19:04
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne lenne kényelmes a pasinak?? Mindkét nőt kihasználja, dugogatja, nem kell fizetnie gyerektartást, minden happy.

Ha rajta múlik, örökké így marad.

Szerencsére nem a te dolgod.

tegnap 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
De az én dolgom is, mivel tudok róla és szeretnék segíteni - ahogy valaki írta, igen, szeretném megmenteni a barátnőmet. Ha lehet. Akár azzal, hogy elmondom, nem csak én látom így, sokan mások is és hátha elgondolkodik ezen. És azelőtt szeretném megmenteni, mielőtt rámegy erre és akár kórházba kerül vagy bármi.
tegnap 19:28
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

#8 akkor próbáld megmenteni, sok sikert! Nyugodtan mondd meg neki hogy látod a dolgokat. Megsúgom, ki fog rúgni. Amikor valaki nem akar valamivel szembesülni akkor ez a reakciója. Tudod, volt amikor kivégezték a rossz hír hozóját.

És még egyszer: nem a te dolgod. Legalábbis addig amíg senkit se vernek abban a családban.

tegnap 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
34%

Én mit tennék?

Gyűjtenék egy kis pénzt, és egy nap szó nélkül lelépnék. Jó messzire. A gyerek maradhatna nála nyugodtan. Neveljék a csajjal. Új életet kezdenék és tuti nem vállalnék be még egy gyereket senkinek.

tegnap 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!