Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feloldhatatlan ellentét?

Figyelt kérdés

A párommal összevesztünk, ami sajnos nem újkeletű dolog. Kb. 2-3 havonta ismétlődik, és általában valami jelentéktelen apróság miatt. Ő dühbe gurul, és azt hajtogatja, hogy én vagyok a hibás, és bocsánatot kellene kérnem. Amikor próbálok beszélni, gyakran félbeszakít, így nem tudom végigmondani, amit szeretnék. Aztán általában úgy oldjuk meg, hogy mindketten elmegyünk külön aludni.


Most is így történt és azota sertodotten nem keres. Neki ez nem ujdonsag, mert anyja is ezt szokta vele csinalni, hogy hetekig nem keresi vagy nem szolnak hozza, ha bajuk van vele.


Ő idősebb nálam és nem szeretem ezt a gyerekes viselkedést egy férfitól. Nem tudom, mi legyen a továbbiakban, de nem szívesen keresem a társaságát. A veszekedésünk maga is nevetséges volt: kérdeztem tőle, mit értett a szavai alatt, 2x rákérdeztem mire ő agresszívan reagált, amire már én is dühösen válaszoltam.


Összességében vicc kategóriába tartozik az egész konfliktus. Azt érzem, hogy egy férfitól a sértődöttség és a duzzogás ilyen formája számomra elfogadhatatlan.


Kérlek, meséljetek nekem, nektek is voltak hasonló tapasztalataitok? Mennyire normális ez a viselkedés egy párkapcsolatban?


Szégyellem, hogy ilyen helyzetekben kell részt vennem, mert számomra méltatlan, hogy ilyen apróság miatt veszekedjünk. Nem vagyok egy veszekedős típus egyébként.


ma 13:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen kapcsolatom és véget vetettem neki. Egyrészt azért, mert ez színtiszta manipuláció és arra apellál, hogy majd esni-kelni fogsz a bocsánatáért, ezzel is igazolva, hogy neki volt igaza.

Másrészt azért, mert ha jelentéktelen dolgokon így össze tudtok veszni, akkor mi lesz olyan problémák esetében, ami még egy egészséges párkapcsolatot is próbára tesz?

ma 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Attol, hogy az anyja igy bant/banik vele, nem lehet ez szamara mentseg vagy kifogas. Felnott ember, ha ennyire tisztaban van vele, hogy az anyja is ilyen, akkor el kene mennie pszichologushoz, hogy hogy tud ezen tudatosan dolgozni.
ma 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Meg igazabol bennem csak annyi van, hogy “Komolyan nem lehet megbeszelni normlisan? tenyleg nem tud leulni anelkul, hogy vadaskodna? Mi ennek az ertelme?” felelmetes, hogy a semmin veszekszik es megsertodik…
ma 13:52
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Feloldhatatlan...
ma 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyedul ezt nem tudod feloldani. O nem hajlando beletenni a reszet, te meg ha megszakadsz sem tudod rendbehozni a kapcsolatot egyedul.
ma 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a férfi oldalról volt ilyen tapasztalatom, hogy a nő akivel jártam manipulatívan viselkedett, és sokszor mintha szándékosan drámát keresett volna, de rajtam nem annyira fogott, mivel olyan heti 60-80 óra között dolgoztam, hogy a vállalkozás beinduljon, és sajnos sokszor egyik fülemen be másikon ki volt a reakcióm, szóval én is kicsit hibás lehetek, hogy nem voltam neki ott eleget lelkileg, és végül ő lépett ki a kapcsolatból.
ma 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%
Volt hasonló mentalitású pasim. Ő arra játszott, hogy szakítsak vele, mert ő gyáva volt hozzá. A végén már olyan hülyeségek miatt lett hatalmas veszekedés, hogy hol nyomom a fogkrémes tubust. Nem könnyítettem meg a dolgát és már csak azért se szakítottam vele. Közölte velem, hogy a frufruval undorító a fejem. Na akkor fogtam az ollót és direkt frufrut vágtam magamnak. Nagyjából egy hónapig bírta így, mert már a végén direkt idegesítettem. Könnyen lehet, hogy a te párod is direkt csinálja ezt, hogy kiábrándulj belőle és szakíts vele, mert neki nincs elég vér a pucájában.
ma 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
#7 És ennek mi értelme volt? Saját magadat is stresszelted és benne maradtál egy ilyen idióta kapcsolatban egóból ahelyett, hogy szakítottál volna vele. Mindketten játszmáztatok.
ma 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

6, en orulnek, ha a baratom ilyen lenne, mint te, hogy egyik fulen be masikon ki..


7, huh lehet, hogy o is erre jatszik. Bar oszinten nem ertem tegnap meg percenkent mondta, hogy hianyzok meg mennyire szeret, aztan a semmin osszeveszes. Semmit nem utalok jobban, mint az értelmetlen veszekedeseket komolyan, mint a c tipusu emberek… elnezest, ha valaki az😅 de ezt erzem folyamatosan, hailyen helyzet van, hogy mit kell duhongeni meg sertegetni, kelteni a feszkot??? Aztan meg elvarja, hogy kerjek bocsanatot, mert a vegere en is duhos lettem es hogy merek duhos lenni…

ma 14:51
 10/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem volt stresszes. Kifejezetten élveztem azt, hogy idegesítettem és kikészítettem. Megérdemelte, mert nagyon alja módon viselkedett velem, pedig csak annyit kellett volna mondania, hogy figyelj, Bözsi, nem akarok veled lenni már. Kabátot adtam volna rá. Nem, ő ehelyett bántott folyamatosan, aztán 2 hónap után döbbentem rá, hogy direkt csinálja. Csak visszakapta azt amit ő csinált velem.
ma 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!