Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 40+osan külön élni a parommal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40+osan külön élni a parommal? Nem az én döntésem miatt

Figyelt kérdés
Elsősorban 40+-osokat szeretnék kèrdezni akik valamilyen okból kifolyólag nem tudnak össze költözni a párjukkal ti ezt jól toleráljàtok? Történetesen mi a gyereke miatt nem tudunk mostanában össze költözni és ez a külön élés, az hogy egyedül kelek -fekszem engem megvisel. Nem így képzeltem vele mikor őt választottam 2 eve. Ti benne maradnátok olyan kapcsolatban ahol középkorúan hol te mész át a másikhoz hol ő hozzád. ? Csinálunk kirándulást nyaralást de olyan szörnyű érzés mikor letelik és mindenki megy külön haza.Mi a velenyetek az ilyen kapcsolatról ennyi idősen ?
ma 11:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Tervben volt valaha is az összeköltözés? Beszéltetek róla? Nem hiszem, hogy a gyerek miatt nem tudtok. Ki dönt?

Ha neked ez így szörnyű, kár tovább szenvedned.

ma 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Nem, nem a gyerek miatt. Csak könnyebb ráfogni, mint az igazat mondani.
ma 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Van, akinek meg ez lenne a tökéletes. Csak a jót, a kényelmeset kapjátok egymásból.

A gyerek miatt mit jelent? Annyira nem jöttök ki? Vagy senkivel sem jön ki?

Az is lehet, hogy a párod csak erre vágyik, többre nem.

Tisztázni kéne őszintén, és akkor tudsz dönteni.

Ha neked nem jó így, akkor nyilván nem érdemes szenvedni. Hiába írja más azt, hogy neki jó lenne így.

ma 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, kinek mi a véleménye, neked ez a kapcsolat nem kielégítő. Akkor minek szenvedni vele? Pont hogy 40 pluszoson ne vesztesed az idődet és az energiádat olyan kapcsolatra, amiben a másik jólérzi magát, te meg nem. Mert ezek szerint neki ez a felállás jó, a gyerek meg nyilván csak kényelmi kifogás. Nincs abban semmi rossz, hogy Te élettársat szeretnél, nem alkalmi dugópartnert, meg kirándulópartnert, ennyi. Nézz szembe vele, aztán lépj ennek megfelelően.
ma 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
Én fél éve szakítottam emiatt. A nő a szüleivel és a 24éves lányával élt együtt. Én totál egyedül élek. Azon voltam, hogy költözzön hozzám a csaj, de mindig az volt a kifogás, hogy az idős szüleit és az egyedülálló (felnőtt) lányát nem hagyja magukra. Simán meg lehetett volna oldani, hogy akár naponta hazaugrik a szüleihez és a lányához, illetve a lánya is el tudná látni a nagyszülőket, de ez nem tetszett neki. Meguntam, hogy csak hétvégente találkozunk és csak szombatonként aludt nálam és lezártam a kapcsolatot. Ja és a 24éves lánya a büdös életben nem dolgozott, 18évesen befejezte az iskolát, nem tanult tovább, otthon élősködik, az anyja tartotta el és a nagyszülők. Szerintem ez mindent elmond a szituról. Egy kisgyerekes anya az más. Ott is nyilván törekednék a közös együttélésre, ha elfogad a gyereke és jól működik részemről is a mozaik család.
ma 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%
#5 voltam. F49 és nincs saját gyerekem, de vágynék rá. Az sem kizáró ok, ha a nőnek van már gyereke.
ma 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
59%

Elmúltam negyven, éltem együtt egészen sokáig férfival, aki a férjem volt, de még egyszer biztosan nem költöznék össze senkivel.


Nem, köszi, és nem azért, mert nem szeretem a másikat, hanem mert nincs kedvem ismét beleugrani a kics.szett mosás, főzés, a másik után elpakolás, máshoz alkalmazkodás mókuskerekébe.


Pedig a férjem még egészen okés volt ezen a téren, de családban ismerek nem egy nem két olyan férfit, aki konkrétan odab...a az alsógatyáját a szoba közepére, "tedd a szennyesbe" - pl öcsém is.


Köszi, nekem ez nem kell, sem rászólogatni a másikra, ugyan pakolj már el magad után - és sorolhatnám.

ma 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
42%
#7 Nem minden pasi ilyen. Én 9éve élek egyedül és főzök, mosok, takarítok és messzire kerülöm az olyan nőket, mint te! Akiben nincs semmilyen kompromisszum, az számomra kuka. Nincsen párkapcsolat alkalmazkodás nélkül, mert senki sem tökéletes!
ma 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
5# akkor te aterzed a helyzetemet ha pont ezmiatt szakítottal. Ezek szerint nem csak nekem nem tetszik. Nálunk is az van hogy a gyereke miatt még ne költözzek oda. Idén még tuti nem . Aztán lehet csak időhúzás és jövőre se lesz belőle semmi . Nagyon unom én is hogy hétvégén alszunk csak együtt mint anno fiatal koromban. Nem tudom mit tegyek
ma 11:56
 10/13 anonim ***** válasza:
Mi lesz egy év múlva, mi fog megváltozni, ami már lehetővé teszi a költözést? Elköltözik a gyereke pl. másik városba egyetemre? Mert ebben az egy esetben érteném ezt az időhúzást, minden más esetben meg tök egyértelmű, csak ő nem meri kimondani, te meg nem akarod tudomásul venni: neki ennyi elég. Ez nem bűn az ő részéről sem, az már inkább, hogy ahelyett, hogy a szemedbe mondaná, és vállalná, hogy esetleg ezzel elveszít, inkább tart sakkban, te meg szenvedsz, miközben ő pont jól érzi magát.
ma 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!