Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14 évesen, ha agyilag érett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 évesen, ha agyilag érett vagyok, akkor is fiatalnak mondhatom magam a fiúzáshoz?

Figyelt kérdés

Húúú, tudom, hogy többen azt fogjátok írni, hogy igenis helyesen látom és valóban az vagyok. Teljes mértékben egyetértenék veletek, ha másról lenne szó, az én esetemben azonban nem így gondolom. Egyre gyakrabban érzem magányosnak magam, és csak úgy ölelgetnék valakit. Továbbá úgy érzem, hogy a barátnőimnek nem tudom elmondani mi bánt stb. és megint oda lyukadok ki, hogy egy fiút képzelek magam mellé.

Ráadásul a sok mai tinip*csával ellentétben (jó, nem mondom, hogy nem nézek el hetente egyszer a plázába)engem nem a külső mozgat meg. Annál inkább tudjak vele beszélgetni, megölelni, elmondani neki, hogy mi bánt.


Lehet, hogy sok hülyeséget sikerült itt összehordanom, és ez nem változtat a hozzáállásotokon, de ha nem mondhatom el senkinek, megosztom hát mindenkivel. (nem tudom hogy van pontosan ez a szólás). És most jönne a kérdés, amit fent ismerettem. :)


2010. nov. 3. 23:29
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

09:40

azért ezt nem mondanám hogy 16-17 lenne az ideális. Én még az idén összejöttem egy 13 éves csajjal, mindván, hogy mivel lány, kb az én szintemen lehet és jól elleszek vele. Hát nem így lett, egy hónapig sem bírtam.

2010. nov. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
előző vagyok, 15F
2010. nov. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Teljesen mintha magamat irtam volna le..(: teljesen ugyan igy vagyok vele:)
2010. nov. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Nyugodtan pasiz. DEEEEE!


Nem kell szexelni még, túl fiatal vagy hozzá még. Várj jó pár évet!!

Ne légy olyan mint a mai kis hisztis tinik. Nem vagy érett rá, sem most sem pedig 2 év múlva. Ez egy folyamat, ami csak idővel alakul ki. Mások keféljenek, te pedig legyél okos, is tanult. Nem kell az új világrend eszméit követni, és ne hallgass a barmokra. Légy megfontolt, és legyen önmegtartóztatásod. Hidd el, a dolgokat nem kell siettetni. Persze pasiz nyugodtan, azzal nincs is baj. De semmilyen nemi érintkezést, csak nyugalom :)

2010. nov. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Nekem is egy ilyen lány kellene.....

16/F

2010. nov. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Nem vagy túl fiatal a fiúzáshoz. Lehet fiúd, de ne vidd túlzásba. Ebben a korban még nem kell semmit sem elsietned. Közös séta, megfogjátok egymás kezét, puszi, esetleg az első csók.. de tovább még véletlenűl se menj! Tudod, ha túl korán akarsz felnőni, akkor túl hamar is fogsz öregedni, és odajutsz, hogy huszonpár éves korodra már kiégtél és nem volt gyerekkorod. A szülők nem hiába óvják annyira csemetéjüket a meggondolatlanságoktól. Mindennek eljön majd a maga ideje, nem késtél még le semmiről. Fiúzz nyugodtan, de ügyelj arra, hogy ne cserélgesd minden héten a fiúkat. Azt veszem észre, hogy a mai fiatalok (mintha én a huszonpár évemmel öregnek számítanák :-D ) mindenkivel összejönnek, mindegy kivel-mivel, csak legyen, és még több legyen. Fogadd meg a tanácsomat, mert ha te magad is belegondolsz, akkor rájöhetsz, hogy mindez csak a hasznodra válhat.
2010. nov. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
te most ítéletre szavaztattad a kérdésedet,amit messze nem lehet még megítélni.14 vagy,nem értem miért kell idegenektől engedélyt kérni a tinédzserszerelemre?ha z hiányzik,amiket leírtál,akkor valósítsd meg,ne úgy járj mint én.én sok más válaszolóval ellentétbensajnálom hogy nem jöttem össze valakivel annyi idősen mint most te.valaki kell hogy inspiráljon az unalmas hétköznapokban,nem igaz?
2010. nov. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
utolsó előtti írjon privibe
2010. nov. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
vigyázz a korral.egy 17éves fiút nem csak ölelést szeretne..
2010. nov. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
19.08 hol laksz?
2010. nov. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!