Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14 évesen, ha agyilag érett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 évesen, ha agyilag érett vagyok, akkor is fiatalnak mondhatom magam a fiúzáshoz?

Figyelt kérdés

Húúú, tudom, hogy többen azt fogjátok írni, hogy igenis helyesen látom és valóban az vagyok. Teljes mértékben egyetértenék veletek, ha másról lenne szó, az én esetemben azonban nem így gondolom. Egyre gyakrabban érzem magányosnak magam, és csak úgy ölelgetnék valakit. Továbbá úgy érzem, hogy a barátnőimnek nem tudom elmondani mi bánt stb. és megint oda lyukadok ki, hogy egy fiút képzelek magam mellé.

Ráadásul a sok mai tinip*csával ellentétben (jó, nem mondom, hogy nem nézek el hetente egyszer a plázába)engem nem a külső mozgat meg. Annál inkább tudjak vele beszélgetni, megölelni, elmondani neki, hogy mi bánt.


Lehet, hogy sok hülyeséget sikerült itt összehordanom, és ez nem változtat a hozzáállásotokon, de ha nem mondhatom el senkinek, megosztom hát mindenkivel. (nem tudom hogy van pontosan ez a szólás). És most jönne a kérdés, amit fent ismerettem. :)


2010. nov. 3. 23:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nem agyilag, hanem lelkileg kell érettnek lenni.
2010. nov. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
14 évesen miért ne fiúzhatnál?
2010. nov. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

azt hiszed, hogy agyilag már felnőtt vagy, de csak hiszed. Nem baj ez, mert lehet, hogy érettebb vagy az átlagnál, csak ne szálljon el tőle az egód. 20 évesen rájössz majd, hogy milyen badarságokat csináltál ennyi idősen...

De nem baj ez, használd ki amíg fiatal vagy és szabad!

2010. nov. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

aranyos vagy:) de szerintem ez kortól független, a fiúzáshoz nem vagy fiatal,de a többihez még igen.. :p

16\f

2010. nov. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

agyilag érett:D :D :D agyilag már érett voltam 6 éves koromban :D

más hogy lelkileg érett vagy-e.. de ezt csak te tudhatod.


14f

2010. nov. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Légyszíves értsétek jól. Elírtam, lelkileg. Ne ezen lovagoljatok.
2010. nov. 3. 23:40
 7/21 anonim válasza:

Ne legyél könnyelmű, és tudd, hogy kell védekezni, ne hagyd magad kihasználni, és ne hagyd, hogy elvegye az idődet minden mástól, ami fontos a jövőd érdekében. Vannak, akik felnőttként se képesek ezeket teljesíteni.

A fiúzás nem korfüggő, csak bizonyos korban jobban kell vigyázni, mert könnyen kihasználhatnak.

2010. nov. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
szerintem nem vagy éretlen, ha már felmerült benned ez a kérdés... amúgy sosem értettem miért nézik le az emberek a 16-7 alattiakat, 20 éves vagyok és elmondhatom 14 évesen is voltam anyira felnőtt mint egyes kortársaim most 20 évesen -.-"
2010. nov. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Nem mondás, hanem vers:

"Nem mondhatom el senkinek,

Elmondom hát mindenkinek."


Nem nézem le a fiatalabbakat, de tudom, hogy mennyire gyerek voltam még 20 évesen.

Egy tárkeresőn a legtöbb 30-as lány nem tud ilyen terjedelmű bemutatkozó szöveget írni, tehát agyilag bőven érettnek tűnsz, de korodnál fogva könnyen sebezhető vagy. Válogasd meg, hogy kivel jössz össze és ne kapkodj el semmit!

Könnyen lehet, hogy van az osztályodban egy srác, aki már régen szeretne átölelni téged, csak semmit nem mert kimutatni.

2010. nov. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Ez nagyon aranyos :) Nyugodtan pasizz be, csak vigyázz, hogy megbízható, kedves, szelíd fiút találj. Lehet pár évvel idősebb nálad, 16-17 lenne az ideális.
2010. nov. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!