Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után mondhatom neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után mondhatom neki?

Figyelt kérdés
Mennyi idő után mondhatom a barátnőmnek azt hogy Szeretlek mikor elbúcsúzunk vagy éppen msnen vagy telefonon vagy élőben. 6 napja vagyunk együtt de nagyon rég óta ismerjük egymást. 18/F
2011. jún. 18. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem először mindenképpen személyesen mond neki, és akkor amikor már tényleg úgy érzed! :) de akkor se siesd el, nehogy megijeszd olyan 3hét-1hónap szerintem. DE CSAK AKKOR ha tényleg szereted. :)
2011. jún. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tavaly szerelmet vallottam neki (osztálykiránduláson is geyütt aludtunk tavaly is meg idén is csak idén megtört a jég) csak akkor elutasított mert még nem állt készen egy kapcsolatra és az igazat megvallva én is éretennek tartottam magam akkor így visszagondolva. Aztmondja hogy bejöttem neki akkor is meg aranyos voltam csak amitfölépítettem valami hülyeséggel mindig leromboltam ( mindig vettem neki ajándékot karácsonyra névnap,szülinap azok után is miután visszautasított fizettem a taxit isha együtt voltunk szórakozni) Azóta szeretem és most ő is és velem akar lenni.
2011. jún. 18. 13:20
 3/6 anonim ***** válasza:
hmm, így más a helyzet, de szerintem azért várj még egy kicsit. mondjuk egy hetet. :) de személyesen mondd!!
2011. jún. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen én is 1-1,5 hétre gondoltam. köszönöm :)
2011. jún. 18. 13:26
 5/6 anonim ***** válasza:
egyetértek előzől, és tényleg mindenképp élőbe mondd először .. öleld meg és súgd a fülébe *-* aztökaranyos ;D
2011. jún. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ez tetszik :) így lesz köszönöm szépen :)
2011. jún. 18. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!