Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Majdnem 2 hónapja együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Majdnem 2 hónapja együtt vagytok, azt mondja jobban szereti kimutatni az érzéseit azért nem mondja ki az "sz betűs szót" attól még én mondhatom? (többi lent)

Figyelt kérdés
Egyszer azt mondta, ő inkább az a kimutatós fajta. És szerintem érezni rajta, hogy érez valami komolyabbat irántam ( szörnyű az önbizalmam, szóval nem tudom biztosra mondani, mint soha semmit ilyen témában) Esti smseket küld hogy pl "jól éreztem magam veled <3" vagy "Hiányzol, várom a holnapot <3" Együtt vagyunk átölel, simogat, csókolgat, puszilgat. Egyedül azt nem mondja hogy szeret. és bizonytalan vagyok, hogy azért-e, mert nem érzi, vagy mert nem olyan aki hangosan kimondja. Én viszont elég érzelmes típus vagyok, és szivesen kimondanám neki. Az ilyen fiúnak inkább ne? Vagy én mondhatom? Vagy van mód rá, hogy megkérdezzem, mit érez? Csak az olyan gáz lenne, hogy mondjuk msnen megkérdezem, hogy mit érez irántam. Vagy akár élőbe. Szernitetek? :/
2010. nov. 23. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem 2 hónap után már meg lehet mondani, akár a fiúnak is, de lehet, hogy sokat csalódott és azért nem meri mondani, hogy szeret.

Amúgy meg ha valaki szerelmes és megbízik a másikban, ki fogja mondani, és igazából nem hiszek abban, hogy valaki "kimutatós fajta", ha nem érzed, hogy kimutatja, akkor rosszul csinálja, mondd meg neki, hogy csak akkor éreznéd igazán, hogy szeret, ha mondaná is, mert neked a verbális megközelítés jön be inkább ilyen téren.

Nem mindenki van tele önbizalommal, de jobb ezt szóban megbeszélni.

2010. nov. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem voltak csalódásai, mert Pár éve jártunk, amikor szakítottunk 2 évre rá azt mondta hogy eddig csak engem szeretett, sőt azóta nem is volt barátnője, mert "nem érezte szükségét" Csak olyan "kalandjai" voltak. Tehát elvileg nem ez lehet a baj. Amúgy meg érzem a kimutatását, csak az önbizalmam miatt nem merem ráfogni,hogy tényleg az :) olyan 55% esély van rá, de ott van a maradék 45. Vagy legyen mondjuk 65%..vagy több ><nem is tudom. Látod?! Ennyire bizonytalan vagyok magamban :) Nem tudom elhinni, hogy engem akárki is szerethet. :/ De én nagyon szeretem őt :)

És köszi a válaszodat :)

2010. nov. 23. 15:40
 3/4 anonim válasza:

Szia!


Szerintem nyugodtan mondd neki,hogy szereted,esetleg minden találkozáskor említsd meg,de ne sokszor,az zavaró.

Velem és a párommal dettó ugyanez volt,1 hónap után "tört meg a jég",s mondta ki,hogy szeret.Mindezt akkor,amikor nem számítottam rá.:)

De ha tényleg kimutatja,hogy szeret,ne kérdőjelezd meg őt. Azt fogja hinni,hogy nem bízol benne,azt pedig senki sem szereti. ;)

Remélem tudtam segíteni.


Üdv!

2010. nov. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) De előre mondani mégis csak félek. Lehet hogy inkább várok :)
2010. nov. 23. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!