Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasiknak miért esik nehezükr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasiknak miért esik nehezükre kimutatni ha még is szerették azt a lányt akivel együtt voltak? Lehet hogy az a fél év neki is jelentet valamit?

Figyelt kérdés

Fél évig voltunk együtt!

Több mint egy éve nem találkoztunk telefonon pedig utoljára szenteste hívott fel.

Na persze meg tegnap:O

Az a fél év eszméletlen jó volt de sokaknak nem tetszett hogy mi boldogok voltunk együtt.Sokan azt mondták soha nem szeretett igazán!De én mindig bíztam abba hogy talán ha kicsit is de szeretett.


2011. febr. 15. 13:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ugyanennyit, ugyanígy voltam együtt egy lánnyal. Szakítás után 2évig nem beszéltünk, de szerettem, bár ő ugyanúgy kételkedett benne mint most te.
2011. febr. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Értem és te mit tettél?

Elmondtad neki mit éreztél?

Mert ő nem mondta el nekem a mai napig de hogy pont Valentin napkor jutok eszébe...vagy csak én kombinálok?

2011. febr. 15. 13:49
 3/11 anonim ***** válasza:

Amikor azt kezdtük firtatni egy veszekedés kapcsán, hogy anno ki szeretett jobban kit, akkor mindketten állítottuk, hogy "te jobban, mint én". Amikor elsuttogott szavakban beszélgettünk az ágyban, akkor erősködtünk, hogy "én jobban, mint te". :)) A mai napig nem tudja szerintem az igazat, vagyis hogy mennyire és ki jobban... :D

A 2éves szünet után, lezártnak tekintve a dolgot meghívtam kávézni karácsonykor és az ágyban kötöttünk ki és még utána is párszor.

2011. febr. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Szóval akkor nem kombiálok?

Hanem tényleg érez/zett irántam v.mit?

Velettek azóta mi van?

2011. febr. 15. 14:24
 5/11 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy hogy akkor szeretett-e vagy sem, most már biztos nem.
2011. febr. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Akkor miért hívott fel pont Valentin napkor hogy szeretne velem találkozni..?
2011. febr. 15. 14:47
 7/11 anonim ***** válasza:

Nagy vonalakban hasonló a két helyzet, de egyéni mindkettő. Nem tudom megmondani a tutit, de ha írt, akkor biztos, hogy érez valamit, elárulja szerintem, hogy szeretne látni. Hogy valentin napon írt, azt ne keverd bele. Majd ő rávezet, ha akar ezzel tudatni valamit.


Azóta ő a legjobb spanommal kavar, kettős játékot játszott. Haverral volt miközben hozzám járt, nem csak, de kúrni párszor. Megtudtam és megszakítottam vele minden kapcsolatot. Haverral a barátság, vele pedig a fél év szép emléke fakult. Kár, mert haverkodni jó lenne és nem kitépni a szép dolgokat haver miatt, de megtettem.

2011. febr. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem biztos nem vagy közömbös számára :)

Van egy történetem hasonló esetröl.

Anno 15 évesen összejöttem valakivel. Jól elvoltunk, de nem voltam szerelmes. Közben bemutatott a legjobb barátjának. Belé viszont rögtön beleszerettem. Mivel így éreztem, nem tartottam tisztességesnek továbbra is vele maradni. Vállaltam a kockázatot és szakítottam vele a legjobb barátja miatt akivel össze is jöttem majd 3 évig együtt voltunk. Ez a srác meg eltünt teljesen. Nem hallottam felöle, nem volt fenn semmilyen közösségi oldalon stb. tehát fogalmam sem volt mi lehet vele. 8 év telt el, tavaly kaptam egy levelet. Amiben bocsánatot kért az akkori viselkedéséért (elég aggresszíven lépett fel mikor szakítottam). Nagyon meglepödtem mondanom sem kell. Tavaly még csak jegyben jártam a mostani férjemmel de már babát vártam. Ezt a srác nem tudta. Megbeszéltünk egy találkozót vele. Én csak kíváncsi voltam mi van vele, de ö viszont mondta hogy még mindig szeret bár a 8 év alatt volt egy komoly kapcsolata. És megpróbálná megint velem csak másképp viselkedne. Persze én semmit nem akartam mert szerettem/szeretem a férjem. És azt akarta hogy a Valentin napot vele töltsem. Végül megmondtam neki, hogy nem szeretnék barátságnál többet, ezért meg is szakadt a kapcsolat.

Ezt azért írtam le, mert simán elképzelhetö, hogy még mindig érez valamit irántad. Találkozz vele, csak így derítheted ki! Nekem sem levélben és smsben írta ezt meg...

23/N

2011. febr. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Rendben és ha találkozunk és szexbe torkollik az egész?
2011. febr. 15. 15:09
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez már rajtatok múlik. Ha nem szeretnéd ne menj bele. Ha úgy tünik csak azt akarja, bár nem hiszem mert csak szexre a pasik bármikor találnak maguknak lányt, ehhez nem a volt barátnöt fogják hívogatni. Szerintem.
2011. febr. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!