Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek a langyos házasságok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek a langyos házasságok ennyire általánosak?

Figyelt kérdés
Munkahelyemen 2 kolléganővel is összehaverkodtam (én is nő vagyok) és mind a kettő nő elképesztően szexi, intelligens, több diplomával stb...38 és 41 évesek. Mind a ketten egymástól függetlenül elmondták nekem egy-egy ebédszünetben, hogy a házasságuk langyos f.s.Mind a kettőnek van 2 gyereke. Nagyon boldogtalanok otthon, szex már nincs, szép szavak sem, csak élnek egymás mellett: közös ház, közös gyerekek. És nem válnak el. Azt mondták eszükben sincs elválni, mert akkor se lennének boldogok, ha egyedülálló anyukák lennének, még kevesebb idejük lenne, mert teljesen rájuk hárulnának a kölykök, anyagilag sem érné meg nekik, mert mindegyikük férje jól keres (It igazgató, ill. orvos), mert nem lenne nyáron nyaralás, nem lenne kivel menniük, sem miből, és nem lenne ennyi ruhájuk, bálozás stb. Egyikőjük elmondta, hogy a legjobb barátnője elvált és még nyomorultabb, mint a házasságában volt, teljesen magányos és beszűkölt életet kell és a kutyának sem kell, nyaralni évek óta nem volt.Ez ennyire gyakori?

ma 15:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%

Nagyon hasonló sztorijat tudnék írni én is. Szamomra elkeserítő hogyan tudnak így élni emberek.

Szerintem az ilyen kapcsolat gyakoribb mint gondolnánk.

ma 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%

Egy percig sem tudom sajnálni azokat, akik panaszkodnak,de a nyaralás,bálozás, ruhák stb miatt érdekből benne maradnak a kakis vödörben.

Ha nő, ha férfi egyre megy.

Itt már gondolom, szeretők is képben vannak,mert egy 38 és egy 41 éves nő még nagyon fiatal ahhoz,hogy aszkéták legyenek.

ma 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nincs szerető egyik nőnek sem, azt sejtik, hogy a férjeknek viszont van, de ez sem érdekli őket.
ma 15:22
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
És valszeg a pasinak van szex valami fiatalabb luvnyával.. 😃 azt kifelejtették. Hát akkor jó nyaralgatást nekik.
ma 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

1 vagyok.


Egyetertek kettes. Bizony van vagy volt szerető..

Akiket én ismerek azokról lerí az önbizalomhiány és meggyőzni sem lehet őket arról hogy csak jobb lenne nekik is ha lépnének.

ma 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én se tudom meggyőzni őket, hogy váljanak el, adjanak meguknak esélyt, erre mondta az egyik csaj, hogy dehát a barátnője is elvált és azóta is egyedül van a kölykökkel, anyagi csőddel, időhiánnyal...és nem boldog és ő se lenne boldog elváltan se. A nőknek nincs szeretőjük. Szeretnének de egyiknek sem jött össze...
ma 15:29
 7/12 anonim ***** válasza:
16%

Igen köcsögök a pasik nem tudnak azok szeretni. Nincs az mint a filmekben hogy a gyereket megtanitják mindenre es kincs nekik.


Ezek az egesz családosit rühellik csak.

ma 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki úgy éli az életét, ahogy szeretné...


Ha nekik ennyit ér a nyaralgatás, parádézás, akkor hajrá.

ma 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Van ilyen barátom, boldogtalan, tűr,frusztrált de benne van ebben a lápban, vagy éppen másra akaná ráerőltetni magát, tényleg döbbenet.
ma 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Akik most elválnának ezért, nagyjából ugyanígy élnek.A házasságok nagy része ilyen 10-20 év után és ezen nem is csodálkozom. Csak van aki bevallja és van aki hárít.
ma 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!