Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a legvonzóbb test a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legvonzóbb test a lányok számára? (Általánosan)

Figyelt kérdés

Elvileg úgy hallottam hogy a nagyon száraz vagy alacsony testzsír% már taszító számukra mint vonzó.


De mi lehet az optimális külső?



szept. 12. 11:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szept. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
23%

Kezdjük rögtön egy tévedéssel. Nincs olyan, hogy: "a lányok számára". Nem minden lány egyforma, és ahogy idősödnek, úgy távolodnak el a külsőségektől, és haladnak inkább a belsőségek felé (többségében).

Sok lány, aki saját magát is topmodellnek érzi, az nyilván olyan pasikat fog előnyben részesíteni, aki nem húzza le a szépségét, aki mellett nem kell "szégyenkeznie", akinek van egy kidolgozott teste, amire a barátnői nyála is csöpög. Ez viszont nem azt fogja jelenteni, hogy pörögnek a szemük előtt a %-ok, szimplán legyen vonzó, jóképű, és picit izmos.

Viszont ahogy mondtam: ezzel nem minden korosztály fogható meg.

szept. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Fiatalabb korosztály ízlése érdekel. Tehát 25 év alatt
szept. 12. 13:28
 4/12 anonim ***** válasza:
24%

"ahogy idősödnek, úgy távolodnak el a külsőségektől, és haladnak inkább a belsőségek felé"

Egy bizonyos korig, aztán megint a külsőség lesz az elsődleges. A 20-45 közti nők legnagyobb százalékának a külső sokadlagos szempont. Az egzisztencia, a stabilitás, az érettség, a magatartás az elsődleges. Ezért van kopaszodó, zsíros bajszú, apatestű srácoknak sokszor fullos csaja. Hiába nulla a külső, ha van pénz, lakás, jó autó, stabilitást sugallsz, az nyerő ebben a korcsoportban.

Középiskolás koromból emlékszem, hogy 20 év alatti lányokat simán lehetett fűzni kerek vállacskával és kockás hasikával, ennél idősebbeknek viszont ez már kevés volt. Aztán 45 éves kor körül megint elkezdi érdekelni a hölgyeket a kerek vállacska és a kockás hasika, megint előtérbe kerül a külső, és hátrébb a stabilitás.

Nekem azóta megy hatékonyan a csajozás, amióta mind a fizikum, mind az egzisztencia jó.

szept. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Egzisztenciálisan rendben vagyok igazából a 18-21 éves ami nagyon bejön de külsőleg nem jöttem be sokszor és leginkább az volt az ok hogy nem vagyok izmos nincs semmi kiállásom, akiből sikerült kihúzni.


Ezért kérdem hogy kell kinézni hogy vonzó legyek.


Az idősebb nincs gondom értsd 25 felett de pont nem jönnek be annyira (ott kb mint interjú nézik meg van ez vagy az akkor oké de nem vágyom arra hogy csak provider legyek miután kiélték magukat, hiányzik az a rendkivül feminin lányos báj és csak rideg számítást munka interjut érzek később)

szept. 12. 13:58
 6/12 A kérdező kommentje:
Sok időm van magamra mostanában ezt meg kell oldanom ne legyek hátrányba külsőleg
szept. 12. 14:02
 7/12 anonim ***** válasza:
28%
A mai fiatal lányok többsége szinte csak a külsőségre megy, viszont az ilyen kapcsolat sok esetben nem is lesz tartós, hacsak nem derül ki, hogy passzol a belsőtök is. Ha van rajtad egy kis látványos izom, és stílosabban öltözködsz a farmer+póló kombónál, könnyebben el tudod adni magad akkor is, ha belsőre értékelhetetlen lennél.
szept. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
36%
ha 175 cm alatt vagy akkor mar a béka feneke alatt vannak az esélyeid 😂
szept. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

180 cm vagyok.


Hogyan lehet megtanulni stílusosan öltözködni?

Mi számít konkrétan látványos izomnak? (De biztos vagyok benne hogy a sok negatív inkább)

szept. 12. 14:30
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem a kigyúrt tetszik ami nem vékony.
szept. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!