Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Férfiak és nők ezek közül a...

Férfiak és nők ezek közül a női arcok, és női testek közül melyik a számotokra legvonzóbb és a legtaszítóbb?

Figyelt kérdés

Női arcok, ők mind modellek, igyekeztem olyat választani, ahol a legtermészetesebben látszódnak a vonásaik, smink nélkül. Melyik női arckarakter vonzó számotokra? Haj és bőrszínt próbáljátok figyelmen kívül hagyni. Miért az a legvonzóbb és vagy a legkevésbé vonzó?


1. [link]



2. [link]



3. [link]


4. [link]


5. [link]


Női testek. Melyik tetszik legjobban és melyik a legkevésbé, és miért:) esetleg egyik sem vonzó?



A. [link]



B. [link]



C. [link]



D. [link]



Ha lehet azt is írd melyik nembe tartozol és a korod:)



szept. 4. 00:46
 1/10 anonim ***** válasza:

Arc:

1.) 4

2.) 5

3.) 2

4.) 1

5.) 3


Testalkat:

Itt nem tudok sorrendet felállítani, mert csak annyi látszik, hogy az A kb. XS-es, a B. M-es, a C L-es, a D meg XL-es. A fények és a szög miatt, ahogy állnak - van, aki takarja is magát - nem vehető ki normálisan, milyenek az izmok, mell-csípő vonalak. Csak, hogy mennyire vékonyak. Ami kevés.

szept. 4. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Akkor vegyük alapul csak ezt a három testet, így lehet picit egyszerűbb.


Első: [link]



Második:

[link]



Harmadik:

[link]

szept. 4. 01:52
 3/10 anonim ***** válasza:

Első eresztés

Arc 2. A többi mufurc.

Test 1,2 mert a vékonyaka5 szeretem.


Második eresztés 1,2 mert most 10 másodpercel késöbb is a vékonyakat szeretem.

szept. 4. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

#1-es vagyok;


A három képes testversenyből a 2-es a győztes, az 1 és a 3 meg holtversenyben a második.

szept. 4. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az arcok közül nekem a 3. a legszebb.

A testes képek közül az 1. vékony alkat, illetve amiket utána csatoltál az 1.,2.


18/L

szept. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az 1-es és a 2-es jók.
szept. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Az első négy nekem nem tetszik, mivel ők mind a világos tónus képviselik. A 4-5 már sokkal inkább szimpibb nekem, valahogy mindig is taszítottak a világos szemű, világos árnyalatú nők. A testalkatok közül az 1-2 szerintem a legjobb.


Ha tippelnem kellene az 1-es szerintem amerikai, vagy ausztráliai származású. A 2-es orosz, vagy ukrán kicsit széles fej, laposabb arc, szerb, ukrán, orosz csajoknak van ilyesmi beütésük. A 3-as nekem egyértelműen németnek tűnik, hideg és rideg, taszítanak az ilyenek! A 4-es valamilyen afgán, pakisztáni, szír, de valamilyen arab nőre hajaz, mondjuk a szemvonása tipikusan olaszos beütésű, de a szája már annyira nem. Nem tudom, lehet mégis hogy olasz, de van benne arab beütés is. Az 5-ös nekem románnak tűnik, de valamilyen bolgár csaj lehet.


Egyébként érdekes számomra, hogy ez tényleg megfigyelhető! A térképen való elhelyezkedés alapján szinte rögtön meg lehet mondani, hogy ki milyen rasszhoz tartozik. Az orosz, ukrán, szerb nők feje kicsit lapos és szélesebb, szájuk vékonyabb. A román nők szemöldöke dúsabb, és szinte mindig sötét szemmel rendelkeznek, szájuk kicsit teltebb, az olasz nők feje kicsit hosszúkásabb, és kicsit olyan, mintha nagyobb lenne a fejük is, de az álluk meg szinte hegyes, és a nyakuk is eléggé kecses, a szlovák nők ajka jóval teltebb, nekik ilyen kicsit "tokásabb" álluk van, ahogy a felvidéki csajoknak is, ők nagyon szép csajok, de kissé agresszívek. A spanyol nőket azonnal fel lehet ismerni a bőrükről, őket mintha leöntötték volna egy adag kapucsínóval, egzotikus tekintet és karakterika, a német, skanináv típusú nők általában szőkék, rideg tekintetűek, kék vagy zöld szemmel, őket annyira nem komálom.

szept. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a húsos, kövér nők jönnek be. Szóval D test. Az összes arc amit mutattál sztem csúnyácska, talán a sötétebb hajú lány úgy elmegy. A szimmetrikus arcok a legszebbek.
szept. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

#8 Pacsi!

Arcból nekem a 4 és 5 tetszik inkább, a többinek túl hideg és idegen hatása van számomra. Testből egyértelműen a D. Mindig is a teltebb, dagibb nők voltak az esetem.

28/férfi

szept. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
4 és A.
szept. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!