Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk, számotokra mi az a női...

Fiúk, számotokra mi az a női frizura amelyik a legvonzóbb és melyik az amelyik a legtaszítóbb?

Figyelt kérdés
Képet is elfogadok!

2013. aug. 2. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:
63%

Igaz én lány vagyok, ezért lehet, hogy nem számít a kommentem, de azért leírom, hogy szerintem mit tartanak taszítónak és vonzónak.


Taszító: - valamilyen feltűnő színű haj, mint pl. zöld, rózsaszín, kék

[link]


- Leborotvált frizura

[link]


- Nagyon rövid frizura (ehhez csak annyit, hogy van, akinek jól áll, de általában a fiúk a hosszú hajat kedvelik)

[link]


Legvonzóbb:

Itt rengeteg lehetőség van, a lényeg, hogy egészséges, és ápolt(!) haj legyen.

- Szerintem egy ilyen Kate Middleton-féle dús, göndör hajat nem lehet nem imádni

[link]


- Egy ilyen frizurával szintén nagyon szép lehetsz

[link]


- Nekem ilyesmi van, és szerintem nem rossz ez sem, sőt:)

[link]


- Ez is gyönyörű

[link]


- És Jennifer Lopez hajának nem lehet ellenállni

[link]


- És ilyen hajról álmodom, ami szerintem gyönyörű, és igaz elég hosszú, de hogyha ápolt, akkor csodálatos

[link]


Remélem egy kicsit segítettem!:)

15/L

2013. aug. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen hogy kifejtetted és hogy válaszoltál! Igazából bárki válaszát szívesen veszem csak azért érdekelnek főleg a fiúké, mert ők jobban meg tudják mondani nekik mi tetszik jobban. :)
2013. aug. 2. 13:22
 3/6 anonim válasza:
57%

hát szerintem az elsőre ne halgas eleve lány honnan tudhasa mi tetszik 1 fiunak??? érdekes am meg nekem bejön a félig leborotvált haj csak a személyiség nem ami hozzátársul a zöld kék hajal is ugyan ez tess 1 rövidhaj nah ez undorító 1 nőn : [link]

életemben max 1 -2 nőt látam akinek annyira nem volt gáz de nekik is jobban ál a hosszú am meg nekem is jobban bejön a természetes ha kapcsit keresek mert normabak mint 1 zöldhajú : [link] példa [link]

félhoszu is nem rosz a csajtól is füg hogy áll neky [link]

am egyenes hajzatot jobban kedvelem mint a göndört szexybb nem minden csajnak áll jól a göndör de izlések és pofonok

2013. aug. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
hag és 21 f
2013. aug. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elnézést az offért, de ezt muszáj megjegyeznem, atya ég, utolsó, hogy lehet ilyen helyesírással élni? 21 f akkor meg még durvább, én a helyedben elsüllyednék.
2013. aug. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy fiunak ne a haja tetszedjen már hanem az arc ami hozzátarsul. Arra nem is gondoltatok hogy valakinek mondjuk azert van rövid haja mert ez áll jol neki ?! Jo persze szép a hosszu haj HA JOL ÁLL NEKI .Uristen azert ennyire kritukusak ne legyetek már ;)
2013. aug. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!