Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkalmazhatom a szexrandi pont hu oldalon általánosan elfogadott etikettet Tinderen? 40F

Figyelt kérdés

A szexrandi pont hu egy olyan oldal, ahol általában párok keresnek nőket vagy más párokat. Férfiként regisztrálni teljesen értelmetlen. Amit tapasztaltam, hogy az ottani emberek nem adják meg a valós nevüket, Anettből Anna lesz, Attilából András. A mocskos anyagiakról sem beszélnek, legalábbis nem őszintén. A korukat pedig simán letagadják, ha megtehetik. Amiben nem érdemes hazudni az az ember kinézete és neme.


Én így 40 környékén alkalmi kapcsolattal is beérem és nem szeretném, ha a pénztárcámban, meg a magánszférámban turkálnának a nők. Úgyhogy számukra fiatal orvos leszek, úgysem fogom őket feleségül venni, a Tinder meg csak egy szexpartnerkereső.


[link]



aug. 8. 20:02
A kérdező szavazást indított:
Csak nyugodtan!
Ilyet nem szabad csinálni.
6 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
és fiatal (?) orvosként miért gondolod, hogy kevesebbet turkálnak a nők, mint 49 éves akarmiként?
aug. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Azt csinálsz amit akarsz, próbálhatsz hazugsággal pinához jutni. De aki nem akar alkalmi kapcsolatot az nem fog veled hamar lefeküdni. Ha elkezdtek beszélgetni akkor úgyis kiderül hogy nem vagy orvos. Az meg szintén látszik hogy nem 20 éves vagy.
aug. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%

Miért nem ismerkedsz egyből a szexrandin?

Anúgy meg: ha a nőnél plusz pont, hogy azt hiszi, hogy fiatal orvos vagy, akkor ő egy fiatal orvossal akar ismerkedni. Akinek van pénze, aki tanult, aki társadalmilag elismert, Dr áll a neve előtt, és valószínűleg komoly kapcsolatot szeretne vele. Ha nem, akkor meg az anyagi előnyökre vágyik.

Tehát ha olcsó, gyors szexet akarsz, pont rosszul csinálod.

aug. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
#3: Mert ott nem ismerkednek hetero/bi nők, csak párok, meg néha 1-2 leszbi. Hogy harmadiknak férfit keresnek, az igen ritka. Ha nincs az embernek párja, akkor nem érdemes foglalkozni azzal az oldallal. Pénzt tőlem úgysem kapnak, se személyi igazolványt, csak egy kis kellemes időtöltést.
aug. 8. 22:23
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha kiírod azt is, hogy szex / alkalmi partnert keresel, akkor nem feltétlen gáz.
aug. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

#4

Pont ez az, hogy a kellemes időtöltés egy jól kereső orvossal arról szól, hogy van miből költenie. Tehát egyrészt nem okoz neki gondot, ha a hölgyemény leugrana a Balatonra a hétvégén és vitorlázni akar. Vagy ha kiruccanna Londonba, repülőgépen pár óra, és ott menne színházba.

Illetve egy pénzes férfin látszik, hogy az. Nem csak a minőségi, márkás ruhákon, de az autón, a lakáson, sőt a testén, a haján, a fogain. A kezén!

Egy ifjú, nőtlen orvossal a legtöbb nő komoly kapcsolatot akar. Tehát nem fogja széttenni a lábát át első randin. Viszont lecsekkolja Facebookon, instán, melyik kórházban dolgozik, van-e képben másik csaj.


Akkor is bukod a csajt, ha egyébként csak a képek meg a beszélgetés alapján esetleg szexre bevállalt volna.

aug. 9. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%
Kb. fél perc alatt levágják, hogy te nem vagy orvos.
aug. 9. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%
Ez olyan mint aki mérnöknek hazudja magát, mivel èn az vagyok így a második kérdésnél bebukta a paraszt🤣 Pedig csak annyi volt milyen tervező programmal modellezel semmi extra. De akkor is bebukta volna ha erre még jól válaszol, mert szeretem tudni ki hol végzett, azon az egyetemen melyik tárgyak voltak a nehezek stb. Nincs értelme hazudni ezt egyből bebukod te is.
aug. 9. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
#7-8: Ha lebukok, amit kétlek, a következőnél jobban felkészülök és nekimegyek mégegyszer. Egyébként is letöltöm a mintatantervet és utána nézek a dolgoknak, ne aggódjatok miattam!
aug. 9. 15:49
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el akkor is bebuknád, én egyből levágom aki nem kolléga.
aug. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!