Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért lett szinte teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett szinte teljesen elfogadott női oldalról az aranyásás?

Figyelt kérdés
júl. 21. 21:01
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
14%
Feminizmus
júl. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
74%
Nem volt elfogadott soha és nem is lesz. Csak a te fejedben elfogadott. Bár te biztosan még azokat a nőket is learanyásózod akik még véletlenül sem azok úgyhogy teljesen tök mindegy mert neked nő nem akad.
júl. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem a szexcentrikus pasik óta akik kötődést nem akarnak és csak rabolják a nők idejét
júl. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
73%
Attól mert te szarul keresel és egy nőnek sem kellesz, még nem lesznek a nők aranyásók.
júl. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
68%
Ha most a szokásos sallangoz nyúlhatok a "Mert hagyod után" szabadon: "Mert a férfiak hagyják" - kereslet - kínálat megtalálja egymást. Úgy tűnik egy nő "ér ennyit", hogy fizetnek érte, kell ennyire egy pasinak...
júl. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
76%
Attól, mert egy nő elvár tőled rendszeres fizetést és lehetőleg átlag közelit vagy felettit, attól még nem aranyásó.
júl. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
24%

Üdv abban a korban, ahol nem csak ez, hanem minden sokkal elfogadottabb lett. Az embereknek olyan magasan van már az ingerküszöbe lényegében mindennel kapcsolatban, hogy ma már fel se kapja a fejét senki arra, hogy "jé, az a nő egyértelműen a pénze miatt van együtt azzal a csávóval".

Pár hete láttam, hogy az egyik volt osztálytársam 24 éves lánya hozzáment egy késő 40-es, jól menő vállalkozóhoz. Ez 20 éve egy olyan sztori lett volna, hogy 3 héten keresztül másról se szólt volna semmilyen olyan beszélgetés, ahol legalább az egyik fél ismeri a szereplőket. Ma már annyira nem mozgat meg bennem semmit, hogy annyit nem ért a dolog, hogy a feleségemnek meséljek róla.

júl. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
60%

Soha nem volt elfogadott miről beszélsz?


Lehet, hogy neked az, de az a te szegénységi bizonyítványod!


Független a feminizmustól, mert mindenki (még a normális NŐK IS kepzeld el) megveti az ilyesmit!


Talán nem a televízióból meg az interneten kéne meríteni, hanem a való életből! Szokásos incel hiszti!

júl. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
65%

Már hogy lenne elfogadott mikor minden férfi erre panaszkodik, még az is, akinek 1 forint van a bankszámláján? A világon minden nőre ráfogják hogy aranyásó, még arra is aki csak próbál ésszerűen hozzáállni a férfiakhoz, és elkerülni a lecsúszott életűeket.


A másik oldalról meg vannak férfiak kifejezetten igénylik ezt, és meg vannak sértődve amiért nem jönnek velük össze a nők a pénzük ellenére se. Kéretlenül villogtatják a pénzüket, aztán sértés nekik ha ennek ellenére is el vannak hajtva. "meghivtam vacsorára a hülye k.vát de még így se feküdt le velem".

júl. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
33%

Sosem volt elfogadott. Néhány nőt nem zavar, hogy mit gondolnak róla, lepereg róla és van a pofáján elég vastag bőr, hogy csinálja, de a többsège a nőknek hiszem, hogy ennél sokkal különb.

Egyébként fun fact, hogy egyszer engem is le érdek k*rváztak a buszon. Nem is ismert az illető, csak úgy random belekötött mindenkibe, aztán engem is betalált. Csinosan voltam felöltözve (dolgozom teljes munkaidőben, igényes vagyok magamra, a munkámba normálisan felöltözöm, nem szakadt melegítőbe járok, a sajàt pénzemből veszek magamnak csinos ruhát). Persze egy vadidegen alkesz ezt honnan tudná, az agysejtjeit elitta már.

Ráadásul pont volt nálam egy zacskó, hazafelé beugrottam a boltba. Na a csàvónak több se kellett, csinos nő, normálisan cuccban, vásárolt is. Elvoltam hordva mindenféle k*rvának a buszon, aki szopja a f*szt és a pénzèhes vagyok.

Ezzel csak azt akartam mondani, hogy a férfiak meg úgy az emberek nagy része ezt az aranyásós dolgot màr úgy dobálja mindenkire, mintha nem létezne más opció, mintha a nők nem tudnának pénzes pasi nélkül normális életvitelt kivitelezni.

Szánalmas. Az alkesz ge*cit jól kiröhögtem, utána kussolt.

júl. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!