Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért lett szinte teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett szinte teljesen elfogadott női oldalról az aranyásás?

Figyelt kérdés
júl. 21. 21:01
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
72%
a magyar férfiak körében egy kávéra való meghívás után nem-felezés is aranyásásnak tekintendő.
aug. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
66%

Nekem ez azért furcsa és abszurd mert egyszerűen a szüleim korosztálya nem volt ilyen.

Apám elvette feleségül anyámat 1 gyerekkel és felnevelte, úgy mint engem. Apám 70.

Ma meg egy 300 Ft-os üdítő miatt vicsorognak hogy a nő le akarja őket húzni.

0 energia befektetéssel akarnak bugyiba jutni, udvarlás, vacsorák, fagyi, mozi, meglepetések, apró figyelmességek nélkül!

És igenis egyre sz@revőbbek!

aug. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
64%

Nekem sem szimpatikus viselkedés, na de kinek árt?

A nőnek nem, a férfi meg csak érzékeli már, ha egy nő a pénze miatt van vele és ha ezután hagyja, akkor az szintén az ő dolga.

aug. 10. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
75%

Jó meglátások vannak itt. Nekem is az ilyen kérdéseknél mindig ez jut eszembe:

Régen mikor a nők nem dolgoztak, akkor volt csak"aranyásás" és teljesen elfogadott jelenség volt. Minden nő próbált a lehetőségekhez képest a legjobban házadodni, hogy ne kelljen nélkülöznie. Ehhez képest manapság sokkal több nő van, aki szerelemből házasodik, sőt a legtöbb így tesz.

Azt hogy nem akarnak minimálbéres, tippmixező mamahoteles fazonokkal családot alapítani, ne keverjétek már össze az aranyásással. Az máshol kezdődik.

aug. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem az aranyásás az amikor egy gazdag pasira hajt a nő.

Pl BMW, Audi, saját vállalkozás, nagy ház, nyaraló, motorok, minimum nettó 3 milliós jövedelem.

Ha egy gyári munkás azt hiszi hogy minden nő le akarja húzni, ott már nagy gondok vannak. Veszel pl egy budgetes energiaitalt a csajnak és mégsem fekszik le veled.

Ahhoz hogy az aranyásóktól kelljen tartanod, kell hogy legyen először is pénzed….

Exemet amikor elhagytam, azt vágta a fejemhez hogy nekem biztos gazdag pasi kell, azért dobom őt!

Fel sem merült benne hogy :

Nem mutatott be a szüleinek

Nem voltak közös programok

Titokban akart velem találkozgatni

A Duna-parton akart szexelni a bokrokban.

Kicsi volt a farka és rossz volt vele a szex.

Elfogadtam hogy szegény, elfogadtam hogy nem jó a szex, de azt már nem hogy nem vállal fel engem, tehát titokban randizgatunk, senki nem tudja hogy egyáltalán létezem. Mert ez akár azt is jelentheti hogy van neki más, vagy legalábbis nyitva az a bizonyos kapu mások számára.

Csak neki a legnagyobb bánata a szegénysége volt, ezért gondolt erre.

aug. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
77%

Kérdés, mit értünk aranyásás alatt. Azt, ha vki direkt pénzes pasast keres, mert ki akarja magát tartatni, vagy ha ő is dolgozik, akkor olyan férfit keres, aki mellett nem megy le a béka segge alá az életszínvonala és ha gyereket akar, nem kenyéren és vízen fogják tartani. Utóbbi hozzáállás sztem normális emberek részéről, felelős szülők részéről teljesen rendben van.


Ha a tényleg aranyásásról beszélünk, azt az alábbi emberek tartják normálisnak:

- gazdag pasik, akik máshogy nem tudnak csittifitti díszk...kat b...ni

- libuskák, akik szexik és akiknek büdös a munka

- individualista kamufeministák, akik you go girl meg slay queen mantrákkal támogatnak mindenkit, aki pénzt akar szerezni

aug. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
61%

Nem lett az, inkább megvetendő. Az, hogy van aki mégis csinálja, az ő dolga.

De egy normális férfi a hozzá hasonló nővel akar párkapcsolatot. A diplomás a diplomással, a gazdag a gazdaggal.

Amelyik férfi ebbe belemegy, az az ő baja, ott neki is vaj van a füle mögött. Vagy nem kapna szép nőt a pénze nélkül, mert olyan rusnya, vagy szeret uralkodni a nőn, szereti ha az tőle függ.

aug. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok aranyásó de örülök hogy nem nélkülözök.

Nem én kerestem gazdag férfit, hanem ő akart engem.

Mindenáron.

El is vett feleségül.

A korábbi exem meg úgysem akart elköteleződni.

aug. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!