Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom aztmondta egy ismerősé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom aztmondta egy ismerősének hogy a jó csajok úgyis megcsalják ne legyen olyannal. De nekem rosszul esett mert így olyan mintha velem is csak azért lenne mert csúnya vagyok. Vagy csak én reagalom túl?

Figyelt kérdés
ma 11:14
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Én is így értelmezném, mint te.
ma 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
Hát, igen, ez eléggé úgy hangzik. Kivéve, ha ő nagyon jó pasi, az ismerőse meg nem. Mert akkor érthette úgy, hogy az ismerősét úgyis megcsalnák, őt nem.
ma 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az attól függ milyen az az illető ismerős.. A 2es jól írta.. Viszont kérdés marad, hogy ha az ismerős valami luzer vagy más valami "baja" van ami miatt úgyis megcsalnák akkor minek lenne vele egy jó nő?
ma 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is pont így érteném. De csak szerinte vagy csúnya?
ma 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Miért gondolod, hogy szerinte csúnya vagy, ad rá okot? Vagy te saját magad annak tartod és bármit mond te félreérted? Egyáltalán nem mindegy.
ma 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Igen, nekem is mondta a párom, hogy neki nem kéne jó nő, mert azt félteni kell.

Azóta rájött, hogy engem is félteni kellett volna, de késő.

ma 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyszer én is beszélgettem a párommal valamiről, és azt mondta nekem, hogy neki gyerekként azt mondták, hogy szép tányárból nem lehet jól lakni. És hogy ez mennyire igaz, akkor ott egy kicsit én is úgy értelmeztem, hogy akkor én ezek szerint csúnya lennék? 😅 Kicsit kétértelmű helyzet ez, de szerintem ezt csak úgy kell értelmezni, hogy nyilván egy átlag nőtöl vannak szebbek is külsőre. Ettől még szerintem szeret engem is, és téged is a párod. Az meg hogy vannak alapból szebb nők, nem minden a külső látod. 😊
ma 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7-es, ja, ezek a balfékek ezt bóknak szánják. Aztán nem értik, miért fadarab a nőjük az ágyban meg miért nem akar levetkőzni se. Ha valaki szerelmes, szépnek látja a másikat akkor is, ha tök átlagos. Ezek nem szerelmesek.
ma 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8# A múltkor volt fent itt egy kérdés, ami arról szólt, hogy a férfiak a saját barátnőjüket látják-e a legszebbnek?! Szerinted? 😃

Én nem tartom magamat rossz csajnak, sok pasi is van körülöttem, annak ellenére is hogy régóta van már párkapcsolatom. De attól még vannak szebb nők tőlem. A páromnál is vannak külsőre jobb pasik, de attól még szeretjük egymást. Mi vagyunk egy pár és ez a fontos. 😊

ma 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Engem inkabb az zavarna, hogy szerinte a szép nők megcsalosak. Azért dobnám ki, hogy ő gyulolkodik a női nem iránt. Nem az érdekelne, hogy szerinte csúnya vagyok-e. Amúgy meg ha szép vagyok szerinte akkor azzal egyenlő, hogy félremegyek, nem bízik bennem meg. Szóval mindenképp menne a fekete levesbe. Téged meg a külsőd izgat... Te se vagy a legokosabb ez fix...
ma 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!