Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan bocsássam meg neki az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bocsássam meg neki az elhangzottakat? A férjem egy félreértés miatt csúnya dolgokat vágott a fejemhez.

Figyelt kérdés

A férjemnek bár nem szándékosan, de keresztbe tett egy kollégája a cégnél, elmondott egy elkövetett és már korrigált hibát, ami miatt viszont kérdéses, hogy előléptetik-e vagy sem. Mikor rákerdezett, hogy mégis honnan szedte ezt, azt mondta, hogy x-től. A férjem pedig automatikusan rám gondolt és meg sem fordult a fejében a tesója, mert mint mondta, neki ő csak hugi néven ugrik be. Mindkettőnknek x a nevünk és mivel a kolléga a baráti társaságunk tagja, mindketten ismerjük.

A férjem nagyon felhúzta magát ezen az egészen él elég csúnya dolgokat vágott a fejemhez attól kezdve, hogy kövér vagyok, azon át, hogy ingyenélő, addig, hogy biztos a gyerekek is azért SNI-sek, mert csak pletykálok egész nap és nem foglalkozok velük. Pontosan tudta, hogy mivel tud a legjobban megbántani és persze nem is ilyen stílusban mondta amit mondott, hanem durvábban fogalmazott. Miután sikerült tisztázni, hogy nem én voltam, ő persze bocsánatot kért és mondta, hogy semmit sem gondolt komolyan abból, amit mondott, de valahogy nem tudok úgy tenni, mintha ezek nem hangoztak volna el.


jún. 8. 11:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%

1. Ne igyál már többet.


Kérdező, ennyivel nem úszná meg a férjem....

jún. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
Ha ennyire tudja vállalja át a gyerekeket, és kész. Neked meg a munkahelyen lesz egy kis nyugtod legalább. Azért fasza hogy ingyenélőnek titulál, amikor a közös gyerkeket nyüsteted..tudod mikor hagynám ennyiben.
jún. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%
Ne haragudj, de az itt leírtak nekem válóok lenne. Ha az én férjem csak egyszer így viselkedne, ilyen alja módon megalázna, nálam arra nem lenne bocsánat. Én válnék, szakítanék. Aki megbecsüli és szereti a másikat, az nem mond ilyeneket. Velem a férjem egyszer beszélt nagyon csúnyán a 6 év alatt az első egy évben. Akkor mondtam, hogyha ez még egyszer előfordul, soha többé nem fog engem látni. Ne engedd, hogy ezt megtegye veled!
jún. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
95%

Végülis arra jó volt ez az eset, hogy a férjed őszintén elmondta rólad a véleményét.


Szerintem egy bocsánatkérés kevés, hiszen eleve nem gondolja komolyan, azaz valószínűleg sajnálja, hogy sok mindent ilyen stílusban vágott a fejedhez, viszont valójában ezt gondolja rólad. Szerintem nagyon sok komoly beszélgetés és akciótervre van szükség, hogy megjavítsátok a házasságot.

jún. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
93%
Ehhez semmi köze a jóban-rosszban mantrához. Teljesen mindegy, hogy ki az illető, a barátom, a pasim, a férjem, velem így ne beszéljen senki sem. Ha pedig nem tisztel (már pedig az itt leírtak alapján a kérdezőt nem tiszteli a férje), akkor azzal nekem semmi dolgom sincsen. Ha én tisztelem a másikat, szeretem, akkor ilyeneket még a legnagyobb mérgemben, dühömben sem mondok a másikra. A kimondott szavak visszafordíthatatlan károkat tudnak okozni. Nyugodtan mondja el, ha szerinte egy ingyenélő pcsa vagyok, nem ez a lényeg, hanem az ahogyan kommunikálja azt és amikor kommumikálja. Ha ettől csicska vagyok, akkor ám legyek, de lábtörlője senkinek sem leszek.
jún. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
5%
#8 tehát te soha nem mondtál még idegből senkinek semmit, hogy aztán bocsánatot kelljen kérned.
jún. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
25%
Normálisan, idővel és elmész dolgozni meg leadod a kilókat aztán szépen kivágod a pitsába. :)
jún. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
93%
Olyat soha nem mondtam idegből, ami nem lett volna őszinte. Nagyon sajnálom, ha van önbecsülésem és nem akarnék a továbbiakban egy olyan ember felesége lenni, aki ennyire tiszteletlen dolgokat gondol rólam és egy nagy ordenáré veszekedés kell ahhoz, hogy képes legyen felém egyáltalán kommumikálni azt. Nem baj, hogy ezt gondolja, de akkor inkább keresek egy olyan partnert, aki szeret és megbecsül. Akármilyen hihetetlen, de nem minden nő viseli el az ilyen jellegű viselkedést.
jún. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
94%

"tehát te soha nem mondtál még idegből senkinek semmit, hogy aztán bocsánatot kelljen kérned"


Nem nekem szólt, de én nem. A házastársi eskü nem azt jelenti, hogy le kell nyelni minden szart.

jún. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
33%
Nincs olyasmi, hogy nem gondolta komolyan. Nem akarta kimondani, de azt gondolja rólad. Azt nem tudom nem-e vagy elhízva, eltart-e, de ha úgy van akkor elege van belőled és ha te ezt nem vetted észre, nem is érdekel, hogy eltart, túlsúlyos vagy akkor valahol jogosan mondta meg az igazat amit eddig titkolt. Te dolgod mit csinálsz, viszont ha legalább részben igaza van én elgondolkodnék magamon és változtatnék...
jún. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!