Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha túl csúnya vagyok hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha túl csúnya vagyok hogy valaha is barátnőm legyen, akkor érdemes lenne kipróbálni a szexet egy szép prostival, hogy kipróbáljam hogy milyen érzés is a szex?

Figyelt kérdés
23/F

szept. 11. 11:17
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
21 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
61%
Először igen. Aztán megnyugszol, és lesz más is.
szept. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
48%
Nem javaslom!
szept. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
93%
Én kipróbáltam, nem volt olyan nagy élmény, barátnővel, ahol vannak érzelmek is, sokkal jobb.
szept. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
22%
Persze hogy érdemes! Ennyi neked is jár!
szept. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
81%
Próbáld de ha netán ilyen emberrel ismerkednék akinek sosem volt nője és prostihoz ment addig tartott az ismerkedésünk. Nem akarnék tudni róla. Kegyes igazság hogy volt szexkapcsolatod és kész.
szept. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
70%
Ha te képes vagy azzal a tudattal szexelni, hogy a partnered nem vonzódik hozzád, nem akar veled lenni, és csak hagyja, hogy hozzá érj, mert rászorul a pénzedre, akkor persze.
szept. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

#5 De én olyan csúnya vagyok hogy valószínűleg sosem fogok ismerkedni senkivel, szóval nálam ez a szituáció nem játszik.


#6 De én nem várol el senkitől hogy vonzódjon hozzám, én is hányok a kinézetemtől.

szept. 11. 12:32
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván
szept. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
34%

7

Értem, hogy nem várod a vonzalmat, de a prostitól elvárod, hogy vonzalom nélkül szexeljen veled pénzért.


Gondold át, hogy számodra ez erkölcsileg rendben van-e.

szept. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
63%

Még szép.

Bár nő vagyok, de ha férfi lennék ilyen helyzetben, mennék. Ahogy mennek is nagyon sokan mások is, nem kell ezt túl gondolni.

szept. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!