Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy ne érezzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne érezzem szörnyen magam mindig?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A párommal 4 hónapja vagyunk együtt, igazi elsöprő szerelemnek indult, és még mindig az. Úgy érzem ő a lelki társam, a szerelmem, és olyan mintha 1000 éve ismernénk egymást, pedig csak 5-6 hónapja. Szeret engem nagyon, tisztel, törődik velem, ahogyan én is vele. De van egy olyan problémám ami miatt mindig szörnyen érzem magam. Üzleti dolgok miatt sokat kell utazgatnia, tárgyalnia, stb... rengeteg nő van körülötte...a barátom egy igen helyes,vonzó férfi, amit más nők is észrevesznek és próbálkoznak is nála, természetesen a párom habozás nélkül visszautasítja őket, hisz vagyok neki én. Mégis annyira zavar maga a tudat, hogy bárhol van, biztos hogy legalább 1-2 nő bepróbálkozik nála, bámulja, körülötte legyeskedik.. Tudom, hogy a párom nem csalna meg, bízom benne de a nőkben nem...

Beszéltem már vele erről a félelmemről és ő mindig megnyugtat, hogy egyből visszautasítja őket, nem kell félnem.


Tudom, hogy nálam van a probléma, szeretnék rajta változtatni, csak nem tudom hogyan...


Volt már valakivel hasonló? Szerintetek túl reagálom?


Az ÉRTELMES válaszokat köszönöm, a támadó jellegű beszólásokat kérlek mellőzzük!



ma 10:06
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
🤣🤣🤣
ma 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%

"Tudom, hogy a párom nem csalna meg, bízom benne de a nőkben nem..."


Ez a duma a legnagyobb f@szsag.

Az exem ugyanezzel nyomasztott évekig...

Ha megbízol VALÓBAN a párodban akkor nem mindegy, hogy a nők mit csinálnak körülötte?


Tudatosítani kellene magadban, hogy a párod nem a tulajdonod.

Van önálló élete, munkája, hobbija stb.

Ha valaki megakar csalni kerít rá lehetőséget, ha nem akar megcsalni akkor nem fog.

Nincs ráhatásod, ez az ő döntése.

Retteghetsz akárhányszor csak nélküled van, jogod van hozzá

de ez nem egy egészséges viselkedés.


34/N

ma 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%
Ha a többi nem bízol... de a párodban bízol... akkor nincs mit parázni, mert a párod nemet fog mondani. Vagy bízol benne, vagy szakítás, vagy menj el pszichológushoz és kezeltesd a beteges féltékenységedet.
ma 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem amíg nem történik semmi gyanús, addig ne aggódj. Örülj, hogy ilyen jó pasid van. Jobb lenne, ha csúnya lenne és senkinek se kellene?
ma 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!