Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fogjam menekülőre,ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogjam menekülőre,ha a barátom állóndóan tudni akarja,a nap minden szakában,hogy vagyok,mit csinálok,minden rendben,megvan-e mindenem,szóljak azzonnal,ha szükségem van valamire,valamilyen segítségre?

Figyelt kérdés
szept. 13. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:
34%

Miota vagytok egyutt?

Probaltal mar beszelni vele errol?


En nem szeretem az ilyen nyomulast/folytogatast, de sok mindentol fugg is.

szept. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%

Ne, inkább kérdezd meg, hogy ő neki szüksége van-e segítségre, ő vele mi van?

Esetleg beszéld meg vele, hogy mi ez a nagy tapadás közelség? Nem kapsz levegőt a sok érdeklődéstől, és jobb szeretnél inkább egyszer beszélni hosszan a nap végén, mint a nap folyamán folyamatosan, addig foglalja el magát ő is más dologgal.


De "menekülőre fogni". Azért szerintem egy ilyen dolgot még meg lehet oldani egy kapcsolatban.


Persze biztos lesz, aki itt habozás nélkül leírja majd, hogy:

"MINEK VAGY MÉG VELE?!"


De szerintem azért ezen még lehet segíteni.

szept. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

Lelkes és meg akar neked felelni. Baromság lenne eldobni.

Ha valaki kezd sok lenni számodra, akkor nyugodtan közölheted vele, hogy majd ekkor vagy akkor felhívod telefonon, mert jelenleg elfoglalt vagy. Ezzel nem is bántod meg, és remélhetőleg tudomásul is veszi. :-)

szept. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
97%

Én nem "fognám menekülőre" egyből, inkább meghúznám a határaimat.

Ha ír, ne válaszolj egyből, ha híva, ne vedd fel minden alkalommal, hívd vissza később.

Utána minden az ő reakciójától függ.

De egy őszinte beszélgetés lenne a legoptimálisabb megoldás.

szept. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
"beteg" emberrel kikezdeni önsorsrontás.
szept. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%
Hát ez baromi nagy redflag. De először is kíváncsi lennék arra hogy mit szól hozzá ha ezeket nem engedem. Tehát nem írok vissza, sőt el sem olvasom órákig, a hívásokat meg nem veszem fel. Nagyon valószínű hogy irgalmatlan hisztit tolna le, mivel ez nem kedveskedés hanek KŐKEMÉNY KONTROLL. Miután erről nyilvánvalóan meg is győződtem, lapát.
szept. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát, lehet csak túlzásba viszi a törődést, vagy nagyon meg akar felelni neked. Próbáld kedvesen mondani neki, hogy mennyire nagyon nagyon értékeled a figyelmességet, de nem kell aggódnia miattad, szólni fogsz ha bármiben segíthet.

Ha utána sem áll le, akkor lehet gyanakodni, hogy ez valami kényszeres dolog.

szept. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!