Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha zavar, hogy a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha zavar, hogy a barátnőm csúnyább mint amit megszoktam, akkor szakítsak?

Figyelt kérdés

Az első barátnőmmel 4 évig voltam együtt, és ő egy gyönyörű lány volt. Neki mindegy volt, mi van rajta, csinos ruha vagy otthoni melegítő, mert mindkettő jól állt neki. Meg az is mindegy volt, milyen frizurát vágat, mert ugyanúgy szép volt rövid meg hosszú hajjal is.


A mostani, második barátnőm eleve nem a külsejével fogott meg, az utcán elmentem volna mellette, ismerkedő helyen oda se mentem volna hozzá.

A belső kedvessége miatt figyeltem fel rá, ugyanis kollégákként találkoztunk, és így volt lehetősége a belső tulajdonságaival felhívni magára a figyelmem.

Az elején elfogadtam, hogy nem olyan gyönyörű mint az exem, de egyre jobban zavar... Lehet múlik a szerelem, és ezért kezdett el zavarni, hogy nem olyan szép?

Neki olyan az arca, hogy nem mindegy, milyen a haja, mert ha rosszat vágat, akkor az hazavágja teljesen... És olyan a teste, hogy nem mindegy, mi van rajta. Csak akkor néz ki jól, ha optikailag előnyös ruhákban van. Szóval ő nem szép bárhogy, bármiben, és mindig, mint az exem.

Attól félek ebből szakítás lesz, hisz őt se akarom megbántani, nem tehet a külsejéről.


szept. 9. 10:03
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Szóval ha a jövőben megint összejössz egy neked nem tetsző lánnyal azon az elven, hogy majd szépen egymásba szerettek és onnantól majd szépnek fogod látni, akkor ugyanúgy pofára fogsz esni, mint most.
szept. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

1. Egyrészt azt mondom ne vesztegesd a lány idejét, teljesen kicseszel vele.


2. Nem biztos hogy találsz újra olyat aki teljesen tökéletes és téged fog csak akarni.


3. Az összes kapcsolat kihűl egy idő után. Az egy döntés hogy valaki mellett maradsz vagy sem. A legszebb nő mellett is érezheted majd ugyanezt.

szept. 11. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!