Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha zavar, hogy a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha zavar, hogy a barátnőm csúnyább mint amit megszoktam, akkor szakítsak?

Figyelt kérdés

Az első barátnőmmel 4 évig voltam együtt, és ő egy gyönyörű lány volt. Neki mindegy volt, mi van rajta, csinos ruha vagy otthoni melegítő, mert mindkettő jól állt neki. Meg az is mindegy volt, milyen frizurát vágat, mert ugyanúgy szép volt rövid meg hosszú hajjal is.


A mostani, második barátnőm eleve nem a külsejével fogott meg, az utcán elmentem volna mellette, ismerkedő helyen oda se mentem volna hozzá.

A belső kedvessége miatt figyeltem fel rá, ugyanis kollégákként találkoztunk, és így volt lehetősége a belső tulajdonságaival felhívni magára a figyelmem.

Az elején elfogadtam, hogy nem olyan gyönyörű mint az exem, de egyre jobban zavar... Lehet múlik a szerelem, és ezért kezdett el zavarni, hogy nem olyan szép?

Neki olyan az arca, hogy nem mindegy, milyen a haja, mert ha rosszat vágat, akkor az hazavágja teljesen... És olyan a teste, hogy nem mindegy, mi van rajta. Csak akkor néz ki jól, ha optikailag előnyös ruhákban van. Szóval ő nem szép bárhogy, bármiben, és mindig, mint az exem.

Attól félek ebből szakítás lesz, hisz őt se akarom megbántani, nem tehet a külsejéről.


szept. 9. 10:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts minél előbb.
szept. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
83%
Szegény lány...
szept. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom én is a lányt, szakíts vele. Jobb lesz mindkettőtöknek.
szept. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
92%

Össze se kellett volna jönni olyannal, aki nem felel meg.

A kompromisszum-alapú kapcsolat, csak hogy legyen valaki, sose jó, és átba$zod vele a másikat.


Mellesleg ha ennyire tökéletes volt az exed, hogy még mindig őt idealizálod, akkor nem vagy túl rajta, teljesen fölösleges új kapcsolatba kezdeni.

szept. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
88%
Ha ennyire nem tudsz elszakadni az exedtol, akkor nem artana egy pszichologus. Nem normalis, hogy mindenkiben ot keresed, ha meg ennyire tisztaban vagy vele, akkor vagy ne ismerkedj masokkal vagy keresd fel az ex csajt.
szept. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
77%
OMG. Mekkora féreg vagy!
szept. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
72%

Hát sajna nőként most én is hasonlóan érzek..

Nem tökéletes, nem vagyok halálosan odáig a külsejéért. :(

Nem hiszem, hogy ezek így sokáig tudnának tartani.

szept. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
77%
HA nem tetszik, akkor nem tetszik, szakíts vele, mert minél később csinálod, annál rosszabb lesz. Csak légyszi, ne mondj neki olyasmit, hogy azért, mert nem olyan szép...Ez rém megalázó, és baromi szubjektív. Neki viszont tönkre tennéd az önbecsülését olyasmivel, ami teljes mértékben a te hibád, hiszen össze se kellett volna vele jönnöd, ő meg nem változott.
szept. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
21%

Na. Ismét egy újabb remek példa arra, hogy mennyit ér, ha nem vagy szép, de "nagyon adsz magadra"... 👏 És nagy gratula minden olyan nőnek, aki azt hiszi, a férfiak átverhetőek ezzel az ápoltság-igényesség kombóval: ahogy a mellékelt ábra mutatja, nem. A férfiak sem nem hlyék, sem nem vakok. Egy nem szép nő meg így jár, mint a kérdésben. Vagy még rosszabbul - vannak ennél cifrább forgatókönyvek.

(Engem meg mindig jól lepontoznak, amikor ronda nőként finomkodás, szarkenegetés nélkül leírom a valóságot. 😒)

szept. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
77%

Szakíts, szakíts. Kínszenvedés olyan emberrel együtt lenni, aki nem jön be külsőre. Legközelebb pedig tartsd észben, hogy nem havert keresel - olyan lánnyal jön össze, aki külsőre is tetszik.

Azért tegyük hozzá, mindenki tud olyan frizurát csinálni, hogy egészen rusnya legyen az összhatás.

szept. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!