Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Az miert van, hogy zavar ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miert van, hogy zavar ha a parom itthon van? Megszoktam, hogy sokat vagyok egyedul mert sokat dolgozik es ha itthon van folyamat akkor zavar.

Figyelt kérdés
2019. aug. 5. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:
97%
Rengeteg szakítás van pl karácsonyi ünnepek alatt, vagy egy hosszabb kirándulás alatt mert nem tudnak egymással mit kezdeni az emberek és akkor jönnek rá, hogy nem működik. Próbálj meg oda figyelni a kapcsolatodra...
2019. aug. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
97%

Mintha a volt nejemet hallanám.....

Amikor először kimentem melózni az osztrákokhoz akkor balhézott miatta és szakítani akart, majd megbékélt a helyzettel. Ha 2-3 napnál többet voltam itthon, akkor már könyörgöt, hogy menjek vissza. Persze a pénz nem büdös, azt szereti a mai napig is.

2019. aug. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
28%
Azért, mert a pénzét szereted, nem az embert.
2019. aug. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
31%
Mert már nem szereted, azért.
2019. aug. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!