Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Elfoglalt férfiak párjai,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfoglalt férfiak párjai, mivel ütitek el az időt? Nekem mindig hiányzik a párom, mert alig van itthon. Amikor itthon van egy tünemény, de kevés az együtt töltött idő.

Figyelt kérdés
2018. ápr. 17. 21:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
Nekünk vannak gyerekeink,tehát velük töltöm az időt,de így is borzasztóan hiányzik a gyerekeknek is, nekem is.
2018. ápr. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De akkor mi a megoldás? Annyira nehéz így...nálunk nincs gyerek még. De két egyetemre jár, dolgozik két helyen, hobbija is van.
2018. ápr. 17. 21:19
 3/13 anonim ***** válasza:
50%

Nem dolgozol? Vagy nem olyan sokat? (Mert ha valaki dolgozik, hazamegy, főz, takarít, mos stb.. el is megy az egész nap szinte)

Ha ezekkel együtt marad időd, akkor olvass könyvet, nézz sorozatokat. Engem ezek lekötnek. Mivel még tanulok van egy kis szabadidőm. A párommal hétvégén töltünk csak huzamosabb időt együtt. Mot csináltál addig, amíg szingli voltál, biztosan vam hobbid. Vagy találj egyet.

2018. ápr. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Van hobbim, van munkám. De a vele töltött időt keveslem.
2018. ápr. 17. 21:23
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg egyedülálló vagyok, de én meg tudnám oldani, mert én is örökmozgó típus vagyok. Ha neked viszont gondot okoz, beszélj vele erről és próbáljátok összehangolni. Ha nem megy, abból hosszú távon nem jöttök ki jól.
2018. ápr. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

szedd össze a türelmed..


most ez a helyzet..mondjuk a hobbitok egyezhetne..az + x óra együtt

2018. ápr. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
12%

“Elfoglalt férfiak párjai, mivel ütitek el az időt?”


Félredugnak

2018. ápr. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Van munkám, ott a háztartás rám eső része, van egy kutyánk, akivel én is foglalkozom, ezen kívül szeretek olvasni, imádok sorozatokat nézni, és van hobbim is. Engem ezek a dolgok eléggé le tudnak kötni, és a házimunkát leszámítva még élvezem is őket:)


Foglald el magad.

2018. ápr. 18. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
65%
Dolgozom, gyerekünk is van, kutyánk is van, házimunka is van. Ezek tökéletesen elfoglalnak.
2018. ápr. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
49%
Ismerkedéskor már felmérem mennyire duracell típusú a másik,ha nagyon ,akkor hagyom,pörögjön egyedül,én nem vagyok pörgős.Tudni kell párt választani.
2018. ápr. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!