Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti a barátotok előtt ha már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti a barátotok előtt ha már együtt laktok szégyenlitek a menstruációt?

Figyelt kérdés

Én nem tudom miért de szégyenlem. Zavarba jövök ha meglátja nalam a tampont/betét.

Mit tegyek h ne legyen ez igy?


2018. ápr. 15. 18:21
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Ez felnott topik. A tiniknel lehet esetleg ilyen problema...
2018. ápr. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Felnőtt emberként nem kéne, hogy zavarba jöjj ilyen dolgok miatt. A menstruáció egy természetes dolog, amivel nyilván a férfiak is tisztában vannak.
2018. ápr. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%
Szexpartner előtt sem szégyenlem.
2018. ápr. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Már kinőttem abból, hogy szégyelljem. Persze, a nehezebb napok amúgy is kellemetlenek, párkapcsolaton kívül is, akár egy munkahelyen is, ha éppen kifogok egy nehezebb ciklust, és mondjuk begörcsölök vagy erősebben vérzek, akkor a figyelmem is lankad, és annyit járok WC-re, mint aki felfázott. De ez van. Nincs mit szégyellni, nők vagyunk, fel kell készülni a kellemetlenebb szituációkra, fájdalomcsillapítóval, törölközővel, pléddel, kispárnával, teával... stb.
2018. ápr. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Senki elott nem szegyelltem. Szexpartner elott sem.Eletunk termeszetes velejaroja,ffiak is tudjak es kb akinek mar volt parja,gyakorlatban is tapasztalta h a baratnoje feszkos/ragyas/hisztis/ejjel atazik/gorcsol stb.Nem csinalnak belole ugyet,engedd el.
2018. ápr. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
Ez maximum tizenévesen kéne, hogy zavarjon. Küzdd le, hozd fel témának valahogy, hogy hogy áll hozzá, hidd el, tudja, hogy ember vagy, és nő. Gondolom a pukit is benntartod egy hétig, nehogy megtudja, hogy a lányok is szoktak.
2018. ápr. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
mi szeretkezünk ilyenkor is. fordítsd meg, és gondolj arra, neki milyen bizonytalanságai vannak.
2018. ápr. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Tartsd a fürdőben/wc-ben a betétet, akkor nem látja meg. :D Vannak cuki fonott kosárkák, ha ciki a sok színes csomagolás, amiben lehet tárolni, meg el lehet helyezni ugyanitt egy kicsi kukát, ahol kidobod a használtat becsomagolva.

Eskü, mi három éve élünk együtt, de maximum onnan tűnik fel a páromnak, hogy épp megvan, hogy olyankor bugyiban alszom. :D Meg nyilván, ha panaszkodom, hogy görcsölök. De soha eszembe nem jutott még, hogy a lakáson vonulgassak betéttel, tamponnal a kézben...

2018. ápr. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Teljesen természetesen kezeljük. Én még tampont/betétet is vetetek vele, ha éppen úgy van. :D Vagy amikor közösen bevásárolunk, akkor sem jön egyikünk sem zavarba, amikor belehajítom a kosárba a csomag betétet meg a doboz tampont.
2018. ápr. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!