Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan másszak ki ebből?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan másszak ki ebből? Tapasztalatok? Ötletek? Jöhet minden…

Figyelt kérdés

Előre is elnézést, ha hosszú lesz és zavaros. Adott egy párkapcsolat. 8éve vagyunk együtt ebből néhány évig távkapcsolatban éltünk továbbtanulás, munka miatt. 7 hónapja költözött hozzám az én saját lakásomba. Eleinte minden rendben volt, de az utóbbi időben elkezdtem megkérni, hogy vonja be magát ő is a háztartás apróbb dolgaiba. Nem kell semmi extrára gondolni nem várom el, hogy 12óra munka után főzzön mosson takarítson, de egy egy mosogatás, kisebb pakolászás nekem segítség lenne. Én is dolgozom, mellette viszem a háztartást és tanulok is tehát nem az van, hogy csak ő a kenyérkereső és ha már itt él, szeretném ha részt venne az itthoni dolgokban is. Na most, neki konkrétan abból áll egy napja, hogy felkel, dolgozik, hazajön majd leül a gép/tv elé és ott is marad míg le nem pihen. Velem sem tölt időt, s hasznos dolgokat sem csinál mondván neki kell a kikapcsolódás. Mikor szóvá tettem hatalmas veszekedés kerekedett belőle ő megmondta hogy ne is szóljak hozzá “tudjam, mikor kuss a nevem…” na de persze nem hagytam ezt annyiban erre elkezdett üvölteni és törni zúzni a lakásban (erre már korábban is volt példa, de ennyire komoly ilyen kis dolog miatt még nem történt) ezzel úgy érzem bennem feltette az i re a pontot. De valahol tartok tőle, ha kiadom az útját nem csak a berendezésben talán bennem is kárt tesz. Most érzem csak igazán, hogy már az első hasonló kiakadása után rá kellett volna adnom a kabátot, de azt persze már fújhatom. Nem tudok és nem is szeretnék egy olyan ember közelében lenni, akitől egy kicsit is úgy érzem, hogy tartanom kell. Nem értem mikor és mitől változott ő ekkorát, korábban sosem bánt, beszélt így velem. Esetleg volt hasonló szituban valaki?

28/l



szept. 8. 01:34
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy ennyien írtatok segítő szándékkal. Nagyon sok erőt adott. <3
szept. 8. 10:06
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Amikor nincs otthon, zárcsere, a cuccait zsákokba rakni, kipakolni. Mindenképpen legyen valaki veled. Ha nem ért a szóból rendőrséget hívsz.


Az ilyenek először dühösek, aztán váltakozva mézes mázos és agresszív zaklatásba kezdenek. Minden sms-t, emailt megőrizni, ha kell legyen bizonyítékod. De erősnek, elszántnak és következetesnek kell lenni.


Mindenképpen vond bele a családodat, barátaidat, szükséged lesz a segítségükre. Sok sikert és kitartás!

szept. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Sikerült azóta szakítanod vele? Mi történt miután beszéltél vele?

szept. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!