Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Le lehet úgy élni egy életet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le lehet úgy élni egy életet, hogy nagyon szereted a párod, de nem vonzódsz hozzá maximálisan? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a barátomat, tényleg a lelki társamnak gondolom, nem tudom nélküle elképzelni az életemet. De legalább magamnak be kell vallanom, hogy nem annyira gyakran kívánom vele a szexet, és azért, mert nem vonzódom hozzá maximálisan. A közeledését mindig elfogadom, szexelünk is heti 2-3-at, de neki többre van igénye, én pedig magamtól nem igazán kezdenényezek, mivel ez elég.

Egyébként abszolút nem néz ki rosszul, magas, izmos, arcra is teljesen oké. Kimondani is fáj és szégyellem, mert nagyon szeretem őt, de volt olyan baràtom, akihez jobban vonzódtam.

Mik a tapasztalataitok ezzel kapcsolatban? Le lehet îgy élni egy életet?


jún. 10. 14:02
 1/8 anonim ***** válasza:
19%
Nem lehet. Ne húzd tovább az idejét.
jún. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Úgy tudnám leírni a dolgot, hogy a belseje miatt szerettem belé. Barátként indultunk, már nem 1-2 éves a kpcsolatunk, hanem 6, szóval már házasságról is szó van.

Vajon normális, ahogy érzek?

jún. 10. 14:04
 3/8 anonim ***** válasza:
19%
Normális, igen. Nem jön be. Szóval engedd el addig, amíg el nem vesz. Olyat érdemel, aki maximálisan szereti. Mindenhogy, mindenért.
jún. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
A külső nem minden, nekem is volt "jobb nő" csajom régebben az asszonynál, mégis remekül megvagyunk lassan 15 éve a családdal.
jún. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
30%
Ennyit erről....nők....
jún. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Te csak ahh jólvan leveted a ruhád, szétnyitod a lábad...na tedd be essünk túl rajta....


fordítva ez nehezebb lenne, valamire fel kell állnia...


Jobb lenne minél hamarabb megszabadulnod tőle, mert csak az idődet pocsékolod.


Az a srác akinek tetszel már csak 1 hétig fog ott dolgozni aztán elmegy és sosem látod többé....ilyenekért is :)

jún. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha mindenki csak olyannal lenne megházasodnak kihez vonzódik, akkor már kb. kihalt volna az emberiség nagyon rég. Eleve hogy lehet egy nem jó külsejű vagy elhízott emberhez vonzódni? Hát sehogy
jún. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a bajod, hogy tetszik vagy sem. Lehet bármiben jó. Te nem vagy szerelmes nem szereted mint férfit.

Hagyd el, mert ha így mész hozzá akkor meg fogod csalni az első adandó alkalommal. Ne bántsd nem ezt érdemli. Tiszteld annyira, hogy nem okozol fájdalmat se neki se magadnak.

jún. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!