Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom (ő a nő) sokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom (ő a nő) sokkal többet fog keresni, mint én. Szerintetek ez mennyire fog problémat okozni? Van ezzel tapasztalatotok?

Figyelt kérdés

Ő jövőre végez a fogorvosival, ami azt jelenti, hogy rögtön dolgozhat is.

Én most kezdtem dolgozni, média szakon végeztem, a fizetésem nagyon alacsony. Nyilván vannak terveim a jövőben, de valószínűleg még évekig nem fogok olyan jól keresni, mint ő, vagy talán soha…



aug. 21. 20:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Vagy elfogadod, vagy tönkremegy a kapcsolat.
aug. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Vagy hogy ő elfogadja-e…
aug. 21. 20:41
 3/19 A kérdező kommentje:
Kb. majdnem 3x annyit fog keresni, mint én, ha jól számolom…
aug. 21. 20:42
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
A párod, nem? Ha fogorvos, akkor nyilván nem annyira hülye, ne tudná magától is, hogy ő fog többet keresni, hacsak nem kezdesz valami siekres vállalkozásba. Szóval veled van, vagyis elfogadta.
aug. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
miért nem vele beszéled meg?
aug. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt ilyen kapcsolatom nőként, és nem működött - a párom komplexusai miatt. Eléggé régimódi nevelést kapott az apjától, ott visszhangzott végig a fejében az, hogy a férfi a családfő, meg hogy az a férfi, aki nem keres többet a nőjénél, az nem férfi. Engem nem zavart, mert nem nekem kellett eltartanom, nem láttam őt kevésbé férfiasnak, de mindig oda jutott ki a beszélgetés erről az ő részéről, hogy "biztos nem ilyen férfit akartál", "biztos zavar ez téged"... és akárhányszor biztosítottam róla, hogy nem, egyszerűen lepergett róla. A végén már az zavart, hogy nem hitt nekem és kvázi úgy éreztem, mintha pénzközpontúnak tartana csak azért, mert nő vagyok.
aug. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
86%

Nem nagy cucc. A lényeg, hogy együtt vagytok, és jól túlélitek az életet, ügyesek vagytok, és szeretitek egymást.

Ha a csaj pedig nem bírja, akkor jobb, ha mielőbb lelép, ha neki ez szakítási ok. Akkor nagyon defektes.

aug. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor itt az ideje kezdeni magaddal valamit.. mivel téged ez már most zavar.
aug. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
81%

Lehet hogy off de nekem erről az jutott eszembe, hogy még az olyan kapcsolatoknál is, ahol a nő a kenyérkereső, a nő végez több házimunkát a férfinál.


[link]


Szóval az inkább csak férfi paranoia, hogy hu majd a párjuk úgy fogja őket csicskítani, mint ahogy a férfiak csicskítják a nőket a "családfenntartó" szerepre hivatkozva.


Nagy valószínűséggel csak a te komplexusaidon fog múlni hogy működni fog-e ez a kapcsolat, vagy sem.

aug. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Hülyeség szerintem ezen rugózni bármelyik oldalról. Nem hiába mondják, hogy a pénz tönkreteszi az emberi kapcsolatokat. Ha nincs azért, ha van, azért. 21. Században vagyunk. Habár én is ilyen neveltetést kaptam, soha nem érdekelt, ki mennyit keres. Akkor kezdődik a baj, ha elkezdik egymást cseszegetni a felek (általában a jobban kereső). Kinek jó ez? Mindenki csinálja azt, amit jónak lát. Nem minden a pénz.


F

aug. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!