Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonyom szinte már egyáltalán nem kívánja a szexet, nagy ritkán (gondolataim szerint) muszájból csináljuk csak, nekem meg sokkal többre lenne szükségem. Mit tehetek ilyenkor? Próbáltuk megbeszélni, de egy napig volt úgy.

Figyelt kérdés
Eleinte amikor összejottunk minden nagyon rendben volt, szinte allandoan egyutt voltunk de mióta eljegyeztem mar csak kinlódás megy. Csak este akarja, akkor is "gyorsan zavarjuk le". Ha én nem kezdeményezek, valószínűleg nem is csinálnánk. Lehet valami a háttérben, vagy csak túlgondolom? Mit tehetnék hogy olyan legyen mint az elejen?

aug. 12. 09:49
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/77 anonim ***** válasza:
69, a 65, amire reagált a 66, amire én írtam a 67-es hozzászólást. Szerintem elég jól lekövethető, tekintve, hogy egymásra hivatkozva írtuk a hozzászólásokat.
aug. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/77 anonim ***** válasza:
100%
71. De a kérdésben is benne van hogy színlelt volt a szex. Ez nem használat, egyszerűen más preferencia. Engem használtak már ki mint nő, akkoris nimfo szinten voltam. Ez nem annak a függvénye. A nagyon végén már az embertől undorodtam, de addig el kellett jutni.
aug. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/77 anonim ***** válasza:

72, másold ki kérlek, hol írja, hogy "színlelt volt a szex".

Mellesleg 70 hozzászólás alatt alakulnak ki mellékszálak, mint ezt észrevehetted. Azt kérdezted, ki írta hogy... láthattad, hogy írták. Így kötekedés szaga van a dolognak.

aug. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/77 anonim ***** válasza:
35%
Van szeretoje.. mikor dobod ki?
aug. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/77 anonim ***** válasza:

73. Hozzád sem szóltam. Ha neked ennyi kötekedés, akkor a toronyban bajok vannak.


Színlelt, hisz már nincs is. Az igazi vonzalom csak csitul, nem elmulik. Esetleg nem tudod?

aug. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/77 anonim ***** válasza:
Mi lett veletek azóta, kérdező?
tegnap 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/77 anonim ***** válasza:

Szerintem szétmentek, joggal..


Én sem bírnék olyan pasi mellett lenni, ahol nincs szex.

tegnap 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!